All About Mars
Heading
Viskas apie „Mars“

„Mars“ didžiuojasi jau daugiau nei 100 metų būdama šeimos įmone. Tai reiškia nepriklausomybę, kuri mums suteikia laisvės mąstyti žvelgiant į ateinančias kartas, o ne ateinančius ketvirčius, laisvę, kad galėtumėme investuoti į ilgalaikę savo verslo, savo žmonių ir planetos ateitį – ir visa tai atlikti vadovaujantis savo ilgalaikiais principais.

Pasaulis, kurio norime rytoj, prasideda nuo to, kaip dirbame šiandien. Mūsų drąsios ambicijos turi derėti su šiandienos veiksmais, atliekamais daugiau nei 115 000 mūsų darbuotojų, dirbančių 80 pasaulio šalių. Toliau pateikiama keletas dabartinių mūsų iniciatyvų pavyzdžių.

Kiekvieną dieną, tvirtai įsipareigoję veikti šiandien, mes esame per žingsnį arčiau pasaulio, kurio norime rytoj.

Mūsų kultūra

Praktinis mūsų principų įgyvendinimas

Mūsų verslas ir veiksmai, kurių imamės kiekvieną dieną, yra pagrįsti Penkiais Principais. Jie yra visko, ką darome – nesvarbu, kas tai būtų – esmė, užtikrinantys, kad ne tik kalbėtumėme apie geresnę ateitį, bet ir to siektumėme kiekvieną dieną.

Rytojų kuriame šiandien

Mūsų vadovų vizija geresniam pasauliui

Kiekvieną dieną mūsų vadovai deda visas pastangas, kad praktiškai demonstruotų principais grįstą elgesį, nustatantį, kaip vykdome verslą.

Apie „Mars“

Veiksmų paveldas

Sužinokite, kaip Frankas C. Marsas pavertė vieną saldų skanėstą pasauliniu šeimai priklausančiu verslu, kurį turime šiandien.

Taisyklės ir praktika

Geresnio pasaulio kūrimas

Mes principingai laikomės savo nuostatų, o mūsų požiūris yra paprastas ir atviras. Jei norite sužinoti apie mūsų politiką, nuostatų ir našumo ataskaitas, šią informaciją galite gauti iš karto.