Skalsi gerovė

Manome, kad žmonės turėtų turėti prieigą prie norimų produktų ir informacijos, kuri padėtų jiems gyventi sveiką gyvenimą. Didžiuojamės, kad mūsų produktai bei paslaugos pasižymi įvairiais privalumais – nuo maisto ir burnos higienos iki tiesiog smagiai leidžiamo laiko. Be maisto produktų, kuriuos gaminame žmonėms, taip pat džiaugiamės galėdami pasiūlyti vis didesnę augintiniams skirtų maisto produktų ir paslaugų įvairovę. Didžiuojamės savo pažanga populiarinant mitybą, o taip pat ir atsakingos rinkodaros standartų laikymąsi.

Food Safety and Security

Maisto sauga ir saugumas

Nesaugūs maisto produktai lemia siaubingas pasekmes šeimoms ir bendruomenėms, o vienas iš 10 žmonių šiandien kenčia nuo maisto saugos trūkumo. Didėjant populiacijai, besivystančiose šalyse atsiranda naujų grėsmių, tačiau esmė yra tokia: jei tai nesaugu, tai nėra maistas. 

Savo Pasauliniame maisto saugos centre vadovaujamės mokslu, kad užkirstumėmė kelią ligoms. Taip pat bendradarbiaujame su vyriausybėmis, NVO ir pramonės šakomis, kad užtikrintumėme maisto saugą. Mūsų tikslas – atlikti svarbų vaidmenį kovojant su nepakankama mityba ir kitomis nesaugių maisto produktų visame pasaulyje priežastimis.

Mūsų maisto saugos ir saugumo politika.

product renovation

Produktų atnaujinimas

Kaip pirmaujantys maisto žmonėms ir gyvūnams augintiniams tiekėjai, norime užtikrinti, kad mūsų siūlomi produkti ir juos sudarantys ingredientai būtų suderinami su balansuota mityba. Mes nuolat tiriame būdus, kaip pagerinti mūsų produktų maistinę sudėtį nepakenkiant skoniui, patogumui, kokybei ar įperkamumui.

Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), nuo 1975 m. nutukimas pasaulyje išaugo beveik trigubai. Tačiau tuo pat metu badas ir prasta mityba išlieka rimtomis sveikatos problemomis. Reaguojame į vartotojų, vyriausybių bei kitų organizacijų nuogąstavimus dėl sveikatos problemų, susijusių su maisto produktais ir gėrimais.

Mūsų veiklos siekiant padaryti „Mars“ produkciją sveikesne istorija.

Atsakinga rinkodara

Rinkodara yra daugiau nei vien pardavimas – tai taip pat susisję su informacijos pateikimu. Mes buvome viena pirmųjų bendrovių, sukūrusių atsakingos rinkodaros kodeksą, ir jis vis dar veikia. Šiame kodekse įtvirtiname, kad nerodome reklamos vaikams iki 12 m., ant pakuočių pateikiame aiškius mitybos ir vartojimo nurodymus ir skatiname saikingo dydžio porcijas. Tiesą sakant, ant 99 proc. mūsų produkcijos yra aiškiai pateiktas nurodymų, susijusių su per dieną suvartojamu kiekiu, ženklinimas, todėl vartotojai gali sužinoti visus faktus. 

Mums svarbu, kad mūsų produktai būtų sveikos mitybos dalis, o tai, kaip reklamuojamės, yra taip pat svarbu, kaip ir ingredientai, kuriuos naudojame. „Mars“ rinkodaros kodekse numatytos įgyvendinimo priemonės padeda užtikrinti mūsų atsakomybę ir skatinti tinkamą mūsų produktų ir paslaugų naudojimą.

Žr. mūsų pasaulinį rinkodaros kodeksą.