Šiandienos įsipareigojimai, vedantys į tvarų rytojų

Mūsų plane  „Sustainable in a Generation“ aptariamos pagrindinės Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų sritys bei pateikiami ambicingi, mokslu ir penkiais principais pagrįsti tikslai.Mūsų plane dėmesys sutelkiamas į tris pagrindines sritis – sveiką planetąklestinčius žmones bei puoselėjančią gerovę.

Video file

Sveika planeta

Naudodamiesi nuodugniais savo išteklių įvertinimo duomenimis, nustatėme „Sveikos planetos“ siekius, susijusius su veiksmais dėl klimato kaitosvandens priežiūra ir žemės panaudojimu,  kad sumažintumėme savo veiklos poveikį aplinkai, atsižvelgiant į mokslininkų išaiškinimą dėl to, ko turime imtis, kad užtikrintume planetos sveikatą ateityje.

Klestintys žmonės

Manome, kad galime ir turėtume atlikti svarbų vaidmenį didinant galimybes žmonėms darbo vietose ir bendruomenėse, su kuriomis dirbame. Mūsų siekio  „Klestintys žmonės“ tikslas  yra didinti pajamas, gerbti žmogaus teises ir geriau įgalinti moteris, kad galėtume pagerinti 1 milijono dirbančiųjų mūsų vertės grandinėje gyvenimus.

Mars Sustainability Nourishing

Skalsi gerovė

Manome, kad žmonės turėtų turėti prieigą prie produktų ir informacijos, reikalingų siekiant išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Mūsų siekio „Puoselėjanti gerovė“ tikslas yra mūsų įsipareigojimas mokslo, inovacijų ir rinkodaros pažangai taip, kad galėtumėme padėti milijardams žmonių ir jų naminiams gyvūnėliams gyventi sveikiau ir laimingiau tiek šiandien, tiek ateityje.   

Mūsų plano ramsčiai

2019 m. Tvari kartos rezultatų kortelė

Pažiūrėkite, kaip toli nuėjome link savo „Tvarus kartoje“ siekių. Atsisiųskite mūsų PDF rezultatų kortelę.

Download PDF
Download previous years
Mūsų „Sustainable in a Generation Plan“ įgyvendinimo pavyzdžiai
Toliau pateikta vos keletas pavyzdžių, iliustruojančių mūsų siekį įgyvendinti šiuos svarbius tikslus šiandien pat ir mūsų iki šiol pasiekta įkvepianti pažanga.