Heading
„Mars Wrigley“

Kai kuriate prekės ženklus, kurie praskaidrina žmonėms nuotaiką ir milijonams padeda susikurti geresnes akimirkas, pajaučiate pasididžiavimą savo darbu. Šiandien tokiais populiariais mūsų produktais, kaip M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT®, EXTRA® ir „Skittles®“ mėgaujamasi daugiau nei 180 šalių.

Esame atsidavę ne tik savo vartotojams, tačiau taip pat ir teigiamo poveikio planetai bei populiacijai darymą. Pradedant šokoladu ir baigiant kramtomaja guma, daugiau nei 34 000 mūsų darbuotojų sunkiai dirba siekdami pagerinti tai, kaip įsigyjame žaliavą, gaminame ir reklamuojame savo produkciją, kad mūsų vartotojai ja galėtų džiaugtis dar labiau. Toliau pateikiame kai kuriuos iš savo įsipareigojimų.
 

  • Milijardo JAV dolerių investavimas į naują kakavos tiekimo grandinės modelį, kurio centre – smulkūs ūkininkai.
  • Tvaresnių ir atsparesnių mėtų kūrimas, pasitelkiant mokslą apie augalus ir investuojant į bendruomenes.
  • Mūsų išmetamo anglies dioksido kiekio sumažinimas naudojant tiek energijos iš atsinaujinančių šaltinių, kiek jos reikia visiems parduodamiems „M&Ms®“  pagaminti.
  • Vadovavimasis savo  puosėliančios gerovės  siekiu skatinant mokslo, inovacijų ir rinkodaros pažangą taip, kad galėtumėme padėti milijardams žmonių ir jų augintiniams gyventi sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą.    

Naudodami griežtus saugumo, skonio ir kokybės testus savo gaminamiems saldumynams užtikriname, kad rytojaus pasaulyje būtų dar daugiau šypsenų ir kad saldėsius gamintumėme taip pat, kaip ir Frankas C. Marsas – kiekvieną atskirai.

All the world

Kur viskas prasidėjo

Kuriame istoriją

Šiandien gaminame platų produktų ir teikiame paslaugų asortimentą, kurį mėgstate jūs ir jūsų šeima. Tačiau mūsų verslas prasidėjo nuo skanėstų gamybos virtuvėje. 

Mūsų „Mars Wrigley“ prekių ženklai

„Mars Wrigley“ yra pasaulyje pirmaujanti šokolado, kramtomosios gumos, mėtų ir vaisių skonio saldainių gamintoja.


Pasirinkite prekės ženklą, kad sužinotumėte daugiau

„Mars Wrigley“

M&M’S

M&M'S® šokoladiniai saldainiai jau nuo 1941-ųjų garsėja kaip saldus malonumas. Užkandžio dydžio šokolado gabaliukai spalvingame saldaininiame apvalkale visame pasaulyje atpažįstami iš karto. Šokoladiniai saldainiai M&M'S® būna įvairių skonių, kaip antai pieniško šokolado, juodo šokolado, migdolų ir riešutų sviesto.

Apsilankykite „M&M's“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „M&M's“

„Mars Wrigley“

WRIGLEY'S EXTRA

Pristatyta rinkoje 1984 m., „Extra®“ buvo pirmoji „Wrigley's“ becukrė kramtomoji guma pasiūlyta JAV rinkai. „Extra®“ garsėja savo nuostabiu, ilgai išliekančiu skoniu. Ji gaminama įvairių savitų skonių, kurie pritaikyti įtikti vietiniam skoniui įvariose pasaulio šalyse.

PRISIJUNKITE PRIE „WRIGLEY'S EXTRA“

„Mars Wrigley“

SNICKERS

Tai geriausiai parduodamas batonėlis pasaulyje. Su daugybe žemės riešutų, karamelės ir nugos bei padengtas pienišku šokoladu, batonėlis SNICKERS® greitai tapo vienu mėgstamiausių planetos saldėsių po to, kai buvo pristatytas rinkai 1930 m.

Apsilankykite prekės ženklo „Snickers“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „SNICKERS“

„Mars Wrigley“

TWIX

Karamelinis batonėlis su sausainiu TWIX® JAV pirmą kartą pristatytas 1979 m. Traškiu sausainiu, švelnia karamele ir kreminiu šokoladu kaskart galite pasimėgauti du kartus – su TWIX® visus darbus dirbti smagiau.

Apsilankykite prekės ženklo „Twix“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „TWIX“

„Mars Wrigley“

SKITTLES

Skittles® – įvairiais kąsnio dydžio kramtomais saldainiais spalvingu apvalkalu – gerbėjai mėgaujasi ištisus dešimtmečius. Paragukite vaivorykštės.

 

PRISIJUNKITE PRIE „SKITTLES“

„Mars Wrigley“

DOVE

Glotnus, kreminės konsistencijos šokoladas DOVE® puikiai tiks norint pasimėgauti šokoladu. Prekės ženklas DOVE®, kurį atstovauja ir šokoladiniai batonėliai DOVE®, ir šokoladiniai saldainiai DOVE® PROMISES®, siejamas su įgalinimu, atsidavimu ir įkvepia moteris atsiduoti malonumui.

Apsilankykite prekės ženklo „Dove“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „DOVE“

„Mars Wrigley“

3 MUSKETEERS

Šokolado batonėlis 3 MUSKETEERS® jau daugiau nei 75 metus yra paprastas šokoladinis skanėstas. Jame subtilus, lengvas ir purus nugos centras yra apsuptas puikaus šokolado. Dabar siūlome dar puikesnį nugoje esančio šokolado skonį, kuris neabejotinai pamalonins jūsų gomurį.

Apsilankykite prekės ženklo „3 Musteteers“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „3 MUSKETEERS“

„Mars Wrigley“

5 GUM

Pristatyta 2007 m., kramtomoji guma 5™ teigia, kad išdrįsę pasirinkti kažką nepažinto, jaučiatės gyvybingesni. Iki naujo išbandymo – tik penkios sekundės – taigi pasinaudokite proga ir perženkite savo komforto zonos ribas. Jūsų širdis smarkiai plaka, o kūne pulsuoja adrenalinas. Visi jūsų pojūčiai sustiprėja. Tai baugina. Ir jaudina. Ar liksite prie saugaus varianto? O gal savo komforto zoną paversite nekomfortabilia? Pasirinkimas jūsų. Pasinaudokite proga su becukre kramtomąja guma 5™.

 

PRISIJUNKITE PRIE „5 GUM“

„Mars Wrigley“

ALTOIDS

Pipirmėčių pastilės „Altoids®“ skardinėse dėžutėse – tai JAV populiariausi mėtų skonio saldainiai. Pristatyti 1780 m., „Altoids®“ iš pradžių buvo pristatomi kaip saldainiai, numalšinantys nemalonius pojūčius skrandyje. Iki XX a. trečiojo dešimtmečio originalią kartoninę dėžutę pakeitė patvaresnės ir iki šiandienos naudojamos skardinės dėžutės.

 

PRISIJUNKITE PRIE „ALTOIDS“

„Mars Wrigley“

AMERICAN HERITAGE

Šokoladas AMERICAN HERITAGE™ – tai autentiška istorinių produktų linija, paremta receptu iš 18 a. šeštojo dešimtmečio. Švelniai aštrus ir šiek tiek saldus šokoladas AMERICAN HERITAGE™ yra pagardintas prieskonių ir ingredientų, kurie buvo naudojami kolonijiniais laikais, mišiniu.

Apsilankykite prekės ženklo „American Heritage“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „AMERICAN HERITAGE“

„Mars Wrigley“

AMICELLI

Vaflinis suktinukas AMICELLITM – tai šokoladinis delikatesas kelyje į sėkmę. Begalinis malonumas kyla iš švelnaus šokolado, kurio centre – traškus vaflinis ritinėlis su lazdyno riešutų kremu.

Apsilankykite prekės ženklo „Amicelli“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „AMICELLI“

„Mars Wrigley“

BALISTO

Batonėlis „BALISTO®“ yra iš viso grūdo miltų keptų sausainių ir skanių vaisių, padengtų gardžiu šokoladu, derinys, kuriam atsispirti neįmanoma. Nuo 2011 m. BALISTO® yra sertifikuotas dėl tvarios jo gamyboje naudojamos kakavos iš UTZ CERTIFED.

Apsilankykite prekės ženklo „Balisto“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „BALISTO“

„Mars Wrigley“

BIG RED

Ryškus „Wrigley's Big Red®“ cinamono skonis suteikia ilgalaikį gaivų burnos kvapą. Tiesą sakant, „Big Red®“ nuo 1987 m. yra geriausiai perkama cinamono skonio kramtomoji guma. Neseniai skonis buvo patobulintas, kad išliktų dar ilgiau. Taip pat buvo pristatyta nauja 15 kramtomosios gumos vienetų pakuotė „Slim Pack™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „BIG RED“

„Mars Wrigley“

BOUNTY

Drėgnas, švelnus kokosas nenugriebto pieno arba tamsaus šokolado apvalkale jus gundo su „Taste of Paradise ™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „BOUNTY“

„Mars Wrigley“

CELEBRATIONS

Pristatytas 1997 m., šokoladas CELEBRATIONS buvo pirmasis, sujungęs kelių rinktinių prekių ženklų miniatiūrų produkciją. Savyje slepiantys visų mėgstamiausius saldumynus, šokoladiniai saldainiai CELEBRATIONS tikrai patiks visiems, kad ir kokia būtų proga.

 

PRISIJUNKITE PRIE „CELEBRATIONS“

„Mars Wrigley“

COMBOS

„COMBOS®“ kepti užkandžiai yra kąsnio dydžio krekeriai, riestainiai ar tortilijos, užpildytos gardžia sūrio konsistencija. COMBOS® užkandžiai buvo sukurti pagal patentą, įsigytą dvidešimtojo amžiaus aštuntojo dešimtmečio pabaigoje. Speciali mokslinių tyrimų ir plėtros grupė bei mūsų inžinieriai ir gamybos darbuotojai padėjo sukurti tokį užkandį, kurį žinome ir mylime iki šiol.

Apsilankykite prekės ženklo „Combos“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „COMBOS“

„Mars Wrigley“

DOUBLEMINT

„Doublemint®“ buvo pradėta gaminti 1914 m. JAV ir nuo to laiko tapo viena perkamiausių kramtomųjų gumų pasaulyje, kuria vartotojų kartos mėgaujasi visame pasaulyje. Šiandien klasikinis „Doublemint“ skonis išlieka ilgiau nei bet kada anksčiau. „Doublemint®“ yra vienas iš labiausiai perkamų kramtomosios gumos prekės ženklų pasaulyje, parduodamas daugiau nei 140 šalių.

 

PRISIJUNKITE PRIE „DOUBLEMINT“

„Mars Wrigley“

ECLIPSE

Becukrė kramtomoji guma ir mėtų skonio saldainiai „Eclipse®“ suteikia neįtikėtiną gaivų burnos kvapą žmonėms, kurių dinamiškas gyvenimo būdas reikalauja efektyvaus burnos kvapo gaiviklio.

 

PRISIJUNKITE PRIE „ECLIPSE“

„Mars Wrigley“

ETHEL M

1981 m., perleidęs „Mars“ vadovavimą savo vaikams, Forrestas Marsas vyresnysis atsitraukė nuo verslo ir persikraustė į Hendersoną Nevados valstijoje bei sukūrė šokoladinius saldainius „Ethel M®“ kaip duoklę savo motinai, jos receptams ir šokoladui. Marsų šeima išsaugo prisiminimus apie Franką ir Ethel šiais aukštos kokybės šokoladiniais saldainiais.

Apsilankykite prekės ženklo „Ethel M“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „ETHEL M“

„Mars Wrigley“

Galaxy

Glotnus, kreminės konsistencijos šokoladas GALAXY® puikiai tiks norint pasimėgauti šokoladu. Nuo jo pristatymo 1960 m., prekės ženklas GALAXY®, kurį atstovauja ir „GALAXY Smooth Milk,“, MINSTRELS™ bei RIPPLE™ – yra siejamas su įgalinimu, atsidavimu ir įkvepia moteris atsiduoti malonumui.

 

PRISIJUNKITE PRIE „GALAXY“

„Mars Wrigley“

GOODNESSKNOWS

„goodnessKNOWS®“ siūlo įvairių kąsnio dydžio kvadratinės formos užkandžių, pagamintų iš nedirbtinių ingredientų, tokių kaip gardūs vaisiai ar prieskoniai, riešutai ir juodas šokoladas. Mūsų šokoladas pagamintas iš kakavos pupelių, kurios specialiai atrenkamos ir apdorojamos taip, kad išlaikytų natūralius kakavos flavanolius – gerąsias juodojo šokolado sudedamąsias dalis. Išbandykite truputi gerumo (goodness™).

Apsilankykite prekės ženklo „GoodnessKNOWS“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „GOODNESSKNOWS“

„Mars Wrigley“

HUBBA BUBBA

„Hubba Bubba®“ siūlo puikių skonių kramtomąją gumą, turinčią nepaprastą skonį ir įdomias formas.

 

PRISIJUNKITE PRIE „HUBBA BUBBA“

„Mars Wrigley“

JUICY FRUIT

Pirmasis „Wrigley“ pristatytas prekės ženklas „Juicy Fruit®“ jau daugiau nei 100 metų saldina mūsų gyvenimus. „Juicy Fruit®“ mano, kad gyvenimas yra geresnis, kai šiek tiek pasilinksmini.

 

PRISIJUNKITE PRIE „JUICY FRUIT“

„Mars Wrigley“

LIFE SAVERS

Nuo pat jų pristatymo 1912 m. dėl savo puikaus skonio ir nepakartojamos saldainių su skylute formos „Life Savers®“ tapo nepaprastai populiariu prekės ženklu vaisių ir mėtų skonio saldumynų rinkoje. Nuo tada, kai rinkoje buvo pristatytas originalusis „Pep-O-Mint®“, buvo sukurta daugiau nei 40 skonių „Life Savers®“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „LIFE SAVERS“

Mars Wrigley

MALTESERS

Maltesers® — the lighter way to enjoy chocolate. These crisp honeycombed centers covered in delicious milk chocolate were first introduced in the U.K. in 1936.

 

CONNECT WITH MALTESERS

„Mars Wrigley“

Mars

1932 m. Forresto Marso sukurtas batonėlis MARS® – tai nuostabaus skonio šokolado, karamelės ir nugos sintezė.

Apsilankykite prekės ženklo „Mars“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „MARS“

„Mars Wrigley“

MILKY WAY

Sukurtas 1923 m. ir skirtas įamžinti salyklinių pieno kokteilių skonį, MILKY WAY® šokoladinis batonėlis buvo pavadintas tuo metu garsaus salyklo ir pieno gėrimo, o ne Paukščių Tako galaktikos garbei. Batonėliai MILKY WAY® gaminami iš šokolado, nugos skonio salyklo ir karamelės, padengtos pienišku šokoladu.

Apsilankykite prekės ženklo „Milky Way“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „MILKY WAY“

„Mars Wrigley“

My M&M's

Galima įsigyti net 24 skirtingų saldainių spalvų „My M&M's“ produkcijos. Suasmeninkite žinutes, įkelkite nuotrauką arba pasirinkite teminį paveikslėlį ir sukurkite unikalių dovanų ar suvenyrų. „My M&M's®“ svetainėje ne tik galite įkelti nuotraukų ir žinučių – joje taip pat siūlomi populiarūs saldumynų rinkiniai šventėms ar ypatingoms progoms.

Apsilankykite „My M&M's“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „My M&M's“

„Mars Wrigley“

Orbit / Extra / Freedent

„Orbit® / Extra® / Freedent®“ yra išties pasaulinis prekės ženklas, kurio suteikiamu švaraus ir šviežio burnos kvapo jausmu mėgaujasi milijonai gyventojų visame pasaulyje. O kai burnoje jaučiate švaros ir gaivos pojūtį, patys jaučiatės labiau pasitikintys savimi ir pasirengę ateities iššūkiams. Taigi išnaudokite akimirkos galią ir savo „Time to Shine™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Orbit / Extra / Freedent“

„Mars Wrigley“

Starburst

„Starburst“ saldainiai pripildyti daugybės puikių vaisinių skonių ir maloniai kramtomos tekstūros, kuria mėgautis galima bet kur ir bet kada. Yra daugybė skirtingų „Starburst“ rūšių, įskaitant „Starburst Fruit Chews“, „Starburst Minis“, „Starburst Gummies“, „Starburst GummiBursts®“ ir „Starburst Jellybeans“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Starburst“

„Mars Wrigley“

Winterfresh

Originalus pavadinimas „Winterfresh®“ ir autentiškas skonis buvo pristatytas 1994-aisiais – ši kramtomoji guma dėl gaivaus skonio, kuris apibūdinamas fraze „Icy Cool Breath That Lasts“, susilaukė visuotinio susižavėjimo.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Winterfresh“

„Mars Wrigley“

Wrigley's Spearmint

Pradėta gaminti 1893 m., vos keliais mėnesiais vėliau nei „Juicy Fruit®“, „Wrigley's Spearmint™“ yra klasikinė „Wrigley's“ kramtomoji guma. Puikus šaltmėtės skonis gaivą teikia jau daugiau nei 100 metų. Kai norite to klasikinio šaltmėtės skonio, kuriuo visuomet mėgaudavotės, yra tik vienas pasirinkimas – „Wrigley's Spearmint™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Wrigley's Spearmint“

„Mars Wrigley“

M&M’S

M&M'S® šokoladiniai saldainiai jau nuo 1941-ųjų garsėja kaip saldus malonumas. Užkandžio dydžio šokolado gabaliukai spalvingame saldaininiame apvalkale visame pasaulyje atpažįstami iš karto. Šokoladiniai saldainiai M&M'S® būna įvairių skonių, kaip antai pieniško šokolado, juodo šokolado, migdolų ir riešutų sviesto.

Apsilankykite „M&M's“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „M&M's“

„Mars Wrigley“

WRIGLEY'S EXTRA

Pristatyta rinkoje 1984 m., „Extra®“ buvo pirmoji „Wrigley's“ becukrė kramtomoji guma pasiūlyta JAV rinkai. „Extra®“ garsėja savo nuostabiu, ilgai išliekančiu skoniu. Ji gaminama įvairių savitų skonių, kurie pritaikyti įtikti vietiniam skoniui įvariose pasaulio šalyse.

PRISIJUNKITE PRIE „WRIGLEY'S EXTRA“

„Mars Wrigley“

SNICKERS

Tai geriausiai parduodamas batonėlis pasaulyje. Su daugybe žemės riešutų, karamelės ir nugos bei padengtas pienišku šokoladu, batonėlis SNICKERS® greitai tapo vienu mėgstamiausių planetos saldėsių po to, kai buvo pristatytas rinkai 1930 m.

Apsilankykite prekės ženklo „Snickers“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „SNICKERS“

„Mars Wrigley“

TWIX

Karamelinis batonėlis su sausainiu TWIX® JAV pirmą kartą pristatytas 1979 m. Traškiu sausainiu, švelnia karamele ir kreminiu šokoladu kaskart galite pasimėgauti du kartus – su TWIX® visus darbus dirbti smagiau.

Apsilankykite prekės ženklo „Twix“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „TWIX“

„Mars Wrigley“

SKITTLES

Skittles® – įvairiais kąsnio dydžio kramtomais saldainiais spalvingu apvalkalu – gerbėjai mėgaujasi ištisus dešimtmečius. Paragukite vaivorykštės.

 

PRISIJUNKITE PRIE „SKITTLES“

„Mars Wrigley“

DOVE

Glotnus, kreminės konsistencijos šokoladas DOVE® puikiai tiks norint pasimėgauti šokoladu. Prekės ženklas DOVE®, kurį atstovauja ir šokoladiniai batonėliai DOVE®, ir šokoladiniai saldainiai DOVE® PROMISES®, siejamas su įgalinimu, atsidavimu ir įkvepia moteris atsiduoti malonumui.

Apsilankykite prekės ženklo „Dove“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „DOVE“

„Mars Wrigley“

3 MUSKETEERS

Šokolado batonėlis 3 MUSKETEERS® jau daugiau nei 75 metus yra paprastas šokoladinis skanėstas. Jame subtilus, lengvas ir purus nugos centras yra apsuptas puikaus šokolado. Dabar siūlome dar puikesnį nugoje esančio šokolado skonį, kuris neabejotinai pamalonins jūsų gomurį.

Apsilankykite prekės ženklo „3 Musteteers“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „3 MUSKETEERS“

„Mars Wrigley“

5 GUM

Pristatyta 2007 m., kramtomoji guma 5™ teigia, kad išdrįsę pasirinkti kažką nepažinto, jaučiatės gyvybingesni. Iki naujo išbandymo – tik penkios sekundės – taigi pasinaudokite proga ir perženkite savo komforto zonos ribas. Jūsų širdis smarkiai plaka, o kūne pulsuoja adrenalinas. Visi jūsų pojūčiai sustiprėja. Tai baugina. Ir jaudina. Ar liksite prie saugaus varianto? O gal savo komforto zoną paversite nekomfortabilia? Pasirinkimas jūsų. Pasinaudokite proga su becukre kramtomąja guma 5™.

 

PRISIJUNKITE PRIE „5 GUM“

„Mars Wrigley“

ALTOIDS

Pipirmėčių pastilės „Altoids®“ skardinėse dėžutėse – tai JAV populiariausi mėtų skonio saldainiai. Pristatyti 1780 m., „Altoids®“ iš pradžių buvo pristatomi kaip saldainiai, numalšinantys nemalonius pojūčius skrandyje. Iki XX a. trečiojo dešimtmečio originalią kartoninę dėžutę pakeitė patvaresnės ir iki šiandienos naudojamos skardinės dėžutės.

 

PRISIJUNKITE PRIE „ALTOIDS“

„Mars Wrigley“

AMERICAN HERITAGE

Šokoladas AMERICAN HERITAGE™ – tai autentiška istorinių produktų linija, paremta receptu iš 18 a. šeštojo dešimtmečio. Švelniai aštrus ir šiek tiek saldus šokoladas AMERICAN HERITAGE™ yra pagardintas prieskonių ir ingredientų, kurie buvo naudojami kolonijiniais laikais, mišiniu.

Apsilankykite prekės ženklo „American Heritage“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „AMERICAN HERITAGE“

„Mars Wrigley“

AMICELLI

Vaflinis suktinukas AMICELLITM – tai šokoladinis delikatesas kelyje į sėkmę. Begalinis malonumas kyla iš švelnaus šokolado, kurio centre – traškus vaflinis ritinėlis su lazdyno riešutų kremu.

Apsilankykite prekės ženklo „Amicelli“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „AMICELLI“

„Mars Wrigley“

BALISTO

Batonėlis „BALISTO®“ yra iš viso grūdo miltų keptų sausainių ir skanių vaisių, padengtų gardžiu šokoladu, derinys, kuriam atsispirti neįmanoma. Nuo 2011 m. BALISTO® yra sertifikuotas dėl tvarios jo gamyboje naudojamos kakavos iš UTZ CERTIFED.

Apsilankykite prekės ženklo „Balisto“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „BALISTO“

„Mars Wrigley“

BIG RED

Ryškus „Wrigley's Big Red®“ cinamono skonis suteikia ilgalaikį gaivų burnos kvapą. Tiesą sakant, „Big Red®“ nuo 1987 m. yra geriausiai perkama cinamono skonio kramtomoji guma. Neseniai skonis buvo patobulintas, kad išliktų dar ilgiau. Taip pat buvo pristatyta nauja 15 kramtomosios gumos vienetų pakuotė „Slim Pack™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „BIG RED“

„Mars Wrigley“

BOUNTY

Drėgnas, švelnus kokosas nenugriebto pieno arba tamsaus šokolado apvalkale jus gundo su „Taste of Paradise ™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „BOUNTY“

„Mars Wrigley“

CELEBRATIONS

Pristatytas 1997 m., šokoladas CELEBRATIONS buvo pirmasis, sujungęs kelių rinktinių prekių ženklų miniatiūrų produkciją. Savyje slepiantys visų mėgstamiausius saldumynus, šokoladiniai saldainiai CELEBRATIONS tikrai patiks visiems, kad ir kokia būtų proga.

 

PRISIJUNKITE PRIE „CELEBRATIONS“

„Mars Wrigley“

COMBOS

„COMBOS®“ kepti užkandžiai yra kąsnio dydžio krekeriai, riestainiai ar tortilijos, užpildytos gardžia sūrio konsistencija. COMBOS® užkandžiai buvo sukurti pagal patentą, įsigytą dvidešimtojo amžiaus aštuntojo dešimtmečio pabaigoje. Speciali mokslinių tyrimų ir plėtros grupė bei mūsų inžinieriai ir gamybos darbuotojai padėjo sukurti tokį užkandį, kurį žinome ir mylime iki šiol.

Apsilankykite prekės ženklo „Combos“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „COMBOS“

„Mars Wrigley“

DOUBLEMINT

„Doublemint®“ buvo pradėta gaminti 1914 m. JAV ir nuo to laiko tapo viena perkamiausių kramtomųjų gumų pasaulyje, kuria vartotojų kartos mėgaujasi visame pasaulyje. Šiandien klasikinis „Doublemint“ skonis išlieka ilgiau nei bet kada anksčiau. „Doublemint®“ yra vienas iš labiausiai perkamų kramtomosios gumos prekės ženklų pasaulyje, parduodamas daugiau nei 140 šalių.

 

PRISIJUNKITE PRIE „DOUBLEMINT“

„Mars Wrigley“

ECLIPSE

Becukrė kramtomoji guma ir mėtų skonio saldainiai „Eclipse®“ suteikia neįtikėtiną gaivų burnos kvapą žmonėms, kurių dinamiškas gyvenimo būdas reikalauja efektyvaus burnos kvapo gaiviklio.

 

PRISIJUNKITE PRIE „ECLIPSE“

„Mars Wrigley“

ETHEL M

1981 m., perleidęs „Mars“ vadovavimą savo vaikams, Forrestas Marsas vyresnysis atsitraukė nuo verslo ir persikraustė į Hendersoną Nevados valstijoje bei sukūrė šokoladinius saldainius „Ethel M®“ kaip duoklę savo motinai, jos receptams ir šokoladui. Marsų šeima išsaugo prisiminimus apie Franką ir Ethel šiais aukštos kokybės šokoladiniais saldainiais.

Apsilankykite prekės ženklo „Ethel M“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „ETHEL M“

„Mars Wrigley“

Galaxy

Glotnus, kreminės konsistencijos šokoladas GALAXY® puikiai tiks norint pasimėgauti šokoladu. Nuo jo pristatymo 1960 m., prekės ženklas GALAXY®, kurį atstovauja ir „GALAXY Smooth Milk,“, MINSTRELS™ bei RIPPLE™ – yra siejamas su įgalinimu, atsidavimu ir įkvepia moteris atsiduoti malonumui.

 

PRISIJUNKITE PRIE „GALAXY“

„Mars Wrigley“

GOODNESSKNOWS

„goodnessKNOWS®“ siūlo įvairių kąsnio dydžio kvadratinės formos užkandžių, pagamintų iš nedirbtinių ingredientų, tokių kaip gardūs vaisiai ar prieskoniai, riešutai ir juodas šokoladas. Mūsų šokoladas pagamintas iš kakavos pupelių, kurios specialiai atrenkamos ir apdorojamos taip, kad išlaikytų natūralius kakavos flavanolius – gerąsias juodojo šokolado sudedamąsias dalis. Išbandykite truputi gerumo (goodness™).

Apsilankykite prekės ženklo „GoodnessKNOWS“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „GOODNESSKNOWS“

„Mars Wrigley“

HUBBA BUBBA

„Hubba Bubba®“ siūlo puikių skonių kramtomąją gumą, turinčią nepaprastą skonį ir įdomias formas.

 

PRISIJUNKITE PRIE „HUBBA BUBBA“

„Mars Wrigley“

JUICY FRUIT

Pirmasis „Wrigley“ pristatytas prekės ženklas „Juicy Fruit®“ jau daugiau nei 100 metų saldina mūsų gyvenimus. „Juicy Fruit®“ mano, kad gyvenimas yra geresnis, kai šiek tiek pasilinksmini.

 

PRISIJUNKITE PRIE „JUICY FRUIT“

„Mars Wrigley“

LIFE SAVERS

Nuo pat jų pristatymo 1912 m. dėl savo puikaus skonio ir nepakartojamos saldainių su skylute formos „Life Savers®“ tapo nepaprastai populiariu prekės ženklu vaisių ir mėtų skonio saldumynų rinkoje. Nuo tada, kai rinkoje buvo pristatytas originalusis „Pep-O-Mint®“, buvo sukurta daugiau nei 40 skonių „Life Savers®“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „LIFE SAVERS“

Mars Wrigley

MALTESERS

Maltesers® — the lighter way to enjoy chocolate. These crisp honeycombed centers covered in delicious milk chocolate were first introduced in the U.K. in 1936.

 

CONNECT WITH MALTESERS

„Mars Wrigley“

Mars

1932 m. Forresto Marso sukurtas batonėlis MARS® – tai nuostabaus skonio šokolado, karamelės ir nugos sintezė.

Apsilankykite prekės ženklo „Mars“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „MARS“

„Mars Wrigley“

MILKY WAY

Sukurtas 1923 m. ir skirtas įamžinti salyklinių pieno kokteilių skonį, MILKY WAY® šokoladinis batonėlis buvo pavadintas tuo metu garsaus salyklo ir pieno gėrimo, o ne Paukščių Tako galaktikos garbei. Batonėliai MILKY WAY® gaminami iš šokolado, nugos skonio salyklo ir karamelės, padengtos pienišku šokoladu.

Apsilankykite prekės ženklo „Milky Way“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „MILKY WAY“

„Mars Wrigley“

My M&M's

Galima įsigyti net 24 skirtingų saldainių spalvų „My M&M's“ produkcijos. Suasmeninkite žinutes, įkelkite nuotrauką arba pasirinkite teminį paveikslėlį ir sukurkite unikalių dovanų ar suvenyrų. „My M&M's®“ svetainėje ne tik galite įkelti nuotraukų ir žinučių – joje taip pat siūlomi populiarūs saldumynų rinkiniai šventėms ar ypatingoms progoms.

Apsilankykite „My M&M's“ svetainėje 

PRISIJUNKITE PRIE „My M&M's“

„Mars Wrigley“

Orbit / Extra / Freedent

„Orbit® / Extra® / Freedent®“ yra išties pasaulinis prekės ženklas, kurio suteikiamu švaraus ir šviežio burnos kvapo jausmu mėgaujasi milijonai gyventojų visame pasaulyje. O kai burnoje jaučiate švaros ir gaivos pojūtį, patys jaučiatės labiau pasitikintys savimi ir pasirengę ateities iššūkiams. Taigi išnaudokite akimirkos galią ir savo „Time to Shine™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Orbit / Extra / Freedent“

„Mars Wrigley“

Starburst

„Starburst“ saldainiai pripildyti daugybės puikių vaisinių skonių ir maloniai kramtomos tekstūros, kuria mėgautis galima bet kur ir bet kada. Yra daugybė skirtingų „Starburst“ rūšių, įskaitant „Starburst Fruit Chews“, „Starburst Minis“, „Starburst Gummies“, „Starburst GummiBursts®“ ir „Starburst Jellybeans“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Starburst“

„Mars Wrigley“

Winterfresh

Originalus pavadinimas „Winterfresh®“ ir autentiškas skonis buvo pristatytas 1994-aisiais – ši kramtomoji guma dėl gaivaus skonio, kuris apibūdinamas fraze „Icy Cool Breath That Lasts“, susilaukė visuotinio susižavėjimo.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Winterfresh“

„Mars Wrigley“

Wrigley's Spearmint

Pradėta gaminti 1893 m., vos keliais mėnesiais vėliau nei „Juicy Fruit®“, „Wrigley's Spearmint™“ yra klasikinė „Wrigley's“ kramtomoji guma. Puikus šaltmėtės skonis gaivą teikia jau daugiau nei 100 metų. Kai norite to klasikinio šaltmėtės skonio, kuriuo visuomet mėgaudavotės, yra tik vienas pasirinkimas – „Wrigley's Spearmint™“.

 

PRISIJUNKITE PRIE „Wrigley's Spearmint“