Heading
„Mars Edge“

Naujausias mūsų verslo segmentas „Mars Edge“ yra sukurtas padėti gerinti žmonių sveikatą susiejant maistą, kurio norime, su mityba, kurios mums reikia.

Mūsų darbo esmė – žinojimas, kad tai, ką valgome, gali turėti nepaprastai teigiamą poveikį mūsų sveikatai. Todėl šiandien siekiame teikti tikslinius mitybos sprendimus, kurie rytoj sukurs geresnį gyvenimą.

Mums svarbiausias aspektas – visa tai sklandžiai integruoti į kasdienį gyvenimą. Taigi, mes užtikriname, kad mūsų prekės ir paslaugos yra lengvai prieinamos ir teikiančios džiaugsmą. Taip pat, jog jos nėra paremtos vien naujausiais moksliniais atradimais ir pažangiausiomis technologijomis, tačiau taip pat yra pagrįstos realiais duomenimis, duodančiais realių rezultatų.

Mes kuriame pasaulinio lygio bei novatoriškas partnerystes su akademine bendruomene, startuoliais ir filantropinėmis organizacijomis tam, kad savo idėjas paverstume realybe.

Šiandien, mes žengiame pirmuosius žingsnius, kad padėtumėme užpildyti mitybos spragas, su kuriomis susiduria keturi milijardai žmonių. Mes bendradarbiaujame su viena pirmaujančių pasaulio filantropinių organizacijų „Tata Trusts“, kad kurtume GOMO™ – maistingą produktą Indijoje. Pasitelkdami maisto papildą COCOAVIA™, panaudojame savo su kakavos flavanoliais atliktų mokslinių tyrimų išvadas įrodymais pagrįstų produktų, palaikančių sveiką kraujotaką ir užtikrinančių širdies ir smegenų sveikatą, kūrimui. Mes taip pat kuriame individualizuotos mitybos verslą, kurio tikslas – pateikti asmeniškai pritaikytos ir tikslios mitybos sprendimus žmonėms visame pasaulyje.

Mes suvokiame, jog savo darbu negalime išspręsti visų su mityba susijusių iššūkių. Tačiau tikime, kad, pasitelkdami savo inovaciją ir partnerystes, galime prisidėti prie geresnio gyvenimo per mitybą kūrimo.

Cocoavia for Views Display

COCOAVIA™

Kakavos ekstrakto dietinis papildas. Naudojamos 20 metų su kakavos flavanoliais vykdytų mokslinių tyrimų išvados, kad būtų sukurti įrodymais grindžiami produktai, palaikantys sveiką kraujotaką ir užtikrinantys širdies bei smegenų sveikatą.

„GOMO™ Dal Crunchies“

Šis užkandis sukurtas siekiant padėti užpildyti Indijos mokyklinio amžiaus vaikų mitybos spragas. Pagrįstas įrodymais, nebrangus ir skanus – jis sukurtas nestandartiškai bendradarbiaujant su „Tata Trusts“.

Individualizuota mityba

Kuriame verslą, siekiantį patenkinti augantį vartotojų susidomėjimą individualizuotais maisto produktais ir paslaugomis.