Made by Mars

Pagaminta „Mars“

Kartos keitėsi, tačiau jūs ir jūsų šeima, įskaitant keturkojus jos narius, pamėgote mūsų prekių ženklus prekes ir paslaugas. Mūsų darbuotojai ir toliau stengiasi užtikrinti, kad viskas, ką renkatės ir kas jums patinka, būtų tobuliniama ir per tai būtų užtikrinti toliau išvardyti dalykai.

A Better World for Pets

Akimirkos, kurios priverčia visus nusišypsoti

Geresnis maistas šiandien. Geresnis pasaulis rytoj.

Geresnis gyvenimas per mitybą

Siekdami savo šiandieninių tikslų, stengiamės padaryti pasaulį tokį, kokį jį norime matyti rytoj.

Geresnis pasaulis gyvūnams augintiniams

„Mars Petcare“

Šiandien turime daugiau nei 85 000 darbuotojų, kurie per mitybos, sveikatos ir paslaugų verslą su pasididžiavimu rūpinasi daugiau nei puse visų pasaulio gyvūnų augintinių. Mūsų darbuotojai dirba vedini mūsų tikslo – geresnis pasaulis gyvūnams augintiniams („A Better World for Pets™). Mūsų daugiau nei 50 pasaulinių prekių ženklų turintis tinklas apima PEDIGREE®, „Waltham Center for Pet Nutrition“, WHISKAS®, ROYAL CANIN®, „AniCura“, WISDOM PANEL™ bei VCA™. 

Made by Mars - Confectionery 2

Akimirkos, kurios priverčia visus nusišypsoti

„Mars Wrigley“

Mūsų pasaulis yra geresnis, kai jis užpildytas šypsenomis. Jau daugiau nei 100 metų kuriame geresnes akimirkas, pasitelkdami visų mylimus saldėsius ir užkandžius, tokius kaip M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® ir SKITTLES®. Dėl to į darbą kasdien ateiname su džiaugsmu – turime galimybę padaryti savo legendiniais tapusius produktus dar geresnius, pasidalinti jais su dar daugiau žmonių ir padovanoti dar daugiau šypsenų pasauliui. 

Food for Views Display

Geresnis maistas šiandien. Geresnis pasaulis rytoj.

„Mars Food“

Valgymas pasotina mūsų kūnus ir mūsų šeimas, tačiau žinome, jog maisto galimybės tuo neapsiriboja. Mūsų siekis yra naudoti geresnį maistą šiandien, kad sukurtumėme geresnį pasaulį rytoj. Mūsų prekių ženklai, pvz., UNCLE BEN’S®, „Dolmio®“ ir „Seeds of Change™“ gali ir turi teigiamai veikti tiek žmones, tiek ir visą planetą. Mes aktyviai veikiame šiandien, kad patiektumėme milijardą sveikų patiekalų į pasaulio stalus iki 2021 m. 

Edge for Views Display

Geresnis gyvenimas per mitybą

„Mars Edge“

Mes egzistuojame tam, kad pagerintumėme žmonių sveikatą per tikslinę mitybą.

Turėdami naujausius mokslinius, informacinius ir technologinius resursus po ranka, padedame užpildyti mitybos spragas, su kuriomis susiduria keturi milijardai žmonių visame pasaulyje.

Mūsų produktai ir paslaugos sklandžiai įsilieja į kasdienį gyvenimą – jie ir skirti didesnėms žmonių grupėms, turinčioms bendrų mitybos ir sveikatos poreikių (pvz., COCOAVIA™ ir GOMO™), ir pritaikyti asmenims individualizuotos mitybos verslo pagrindu.