Teigiami pokyčiai

Mūsų darbuotojai turi galimybę daryti teigiamą poveikį pasauliui pasitelkdami tokias programas kaip Mars Savanorystės programa ir Mars Ambasadorystės programa. Tai puikus pavyzdys, kaip šiandien įgyvendiname Penkis Principus, kad sukurtume pasaulį, kurio norime rytoj.

combined


Mars savanorystės programa

Būdamas Mars darbuotoju, galite daryti teigiamą poveikį pasauliui per Mars Savanorystės programą (Mars Volunteer Program, MVP).

MVP – puikus pavyzdys, kaip Penki Mars Principai įgyvendinami tiekėjų bei aplinkos, kurioje veikiame, bendruomenėse – jos yra mūsų verslo dėmesio centras. Savanorystės iniciatyvos gyvybingos visuose Mars pasaulio padaliniuose. Vien Mars Lietuva darbuotojai kasmet savanoriškoms veikloms skyria apie 500 val., iš jų augintinių gerovės iniciatyvoms, tokioms kaip savanoriavimas gyvūnų prieglaudose – 350 valandų. Visos korporacijos Mars darbuotojai kasmet savanorystei skiria apie 100 000 valandų. 

Pasaulinė Mars Savanorystės programa atskleidžia, kokius reikšmingus pokyčius pasaulyje gali nulemti 130 000 darbuotojų 80-yje šalių pastangos.

 

20190911_151953_0.jpg
IMG_20181012_142216.jpg

Mars Ambasadorystės programa

Mars Ambadorystės programa (MAP) suteikia galimybę daliai darbuotojų tobulinti savo įgūdžius ir gebėjimus užmezgant vertingas partnerystes visame pasaulyje. Tai ir puiki proga panaudoti savo gebėjimus, siekiant padėti organizacijoms ir bendruomenėms visoje Mars tiekimo grandinėje. 

Mars Lietuva aktyviai įsitraukusi į šią programą. Mars Lietuva Korporacinių reikalų vadovas regionui Mindaugas Rupšys vyko į Puerto Riką savanoriauti gyvūnų prieglaudose, kur dirbo kartu su kolegomis iš Brazilijos, Puerto Riko, Kanados, Ispanijos ir Australijos.

Pakuotės vystymo technologė regionui Reda Meidienė pagal Ambasadorystės programą viešėjo Indijoje, o pagrindinė jos misijos tema buvo  vienkartinio naudojimo plastikų žala aplinkai ir šios problemos sprendimo galimybės.

Kiekviena ambasadorystės misija prisideda prie bendro Mars tikslo rytojaus pasaulį paversti geresniu. 2018 m. daugiau nei 600 darbuotojų iš 50 šalių ir įvairių verslo segmentų dalyvavo savanoriavimo iniciatyvose.   

Dalyvavimas MAP – ne tik unikali, kartais gyvenimą keičianti ir darbuotojus patirtis, bet ir galimybė suvokti, kaip kasdienėje Mars veikloje įgyti įgūdžiai padeda suformuoti lyderystės kompetencijas, būtinas realiame gyvenime. 
MIndaugas MAP.jpg
Reda MAP.jpg

 

Atlygis už indėlį

Esame dėkingi už mūsų darbuotojų kuriamus teigiamus pokyčius Mars ir mūsų bendruomenėse ir  pasirūpiname, kad mūsų dėkingumas atsispindėtų „Mars socialinės atsakomybės“ apdovanojimuose. Pasaulinė apdovanojimų ceremonija vyksta kas antrus metus siekiant pagerbti darbuotojus, kurie, remdamiesi Penkiais Principais, ėmėsi kryptingų veiksmų, pateikė inovatyvių idėjų, atvėrė kelius naujoms perspektyvoms ir įrodė asmeninį įsipareigojimą gerinti mūsų bendruomenes, aplinką, darbo vietas ir verslą. Šie apdovanojimai leidžia įvertinti geriausius iš geriausių ir padeda mums dalintis geriausiomis praktikomis visoje organizacijoje. Visi kartu pasidžiaugdami šiandienine sėkme, darome didesnį poveikį gyvenimams ir bendruomenėms šiandien ir kuriame pagrindą dar tvirtesnei gerovei  rytoj.