Privati nuosavybė

Buvimas privačiose rankose leidžia „Mars“ išlikti nepriklausomu verslu. Nepriklausomumo pobūdis reikalauja, kad tiek darbuotojai, tiek padaliniai su šia nepriklausomybe elgtųsi atsakingai. Mūsų verslo vykdymo metodas leidžia mums išlikti nepriklausoma įmone ir suteikia laisvę darbuotojams, kaip asmenims, kurti naujoves, veikti ir augti, kartu siekiant bendrų tikslų. Tai sukuria tokią aplinką, kurioje visi džiaugiamės galėdami dirbti.

Augimas ateityje

Jei „Mars“ ir toliau generuos pakankamą pelną, galėsime laisvai valdyti verslą taip, kaip manome esant geriausia. „Mars“ augant, labai atidžiai apsvarstome priimamus sprendimus apie savo verslo diversifikavimą ir norime imtis tik tokių verslų bei rinkų, kuriose galėtumėme pirmauti.

Pelno vaidmuo

„Mars“ nepriklausomybė priklauso nuo sukuriamo pelno. „Mars“ yra pelninga ir pinigus generuojanti įmonė, todėl mums nereikia skolintis tiek pinigų, kad kiltų rizika prarasti savo verslo reikalų kontrolę. Kol „Mars“ išlieka nepriklausoma kompanija, mūsų gerovė visuomet bus prioritetu prieš bet kokius kitus finansinius prioritetus. Kartu šie dalykai suteikia galimybę kurti savo verslą ir toliau per darbą stengtis savo ir kitų labui.

Kodėl svarbus mūsų nepriklausomumas

„Mars“ yra viena didžiausių privačiai valdomų įmonių, ir tai yra sąmoningas mūsų pasirinkimas. Daugybė kitų įmonių savo veiklą pradėjo kaip „Mars“, tačiau joms augant ir prireikus naujų lėšų šaltinių jos pardavė savo akcijas arba jas suvaržė paskolos, kurias gavo verslo plėtrai. Tam, kad augtų, jos atidavė dalį savo nepriklausomybės. Esame įsitikinę, kad augimas ir klestėjimas gali būti pasiekiami kitu būdu.

Efektyvumo užtikrinimo užduotis

Visų mūsų užduotis – užtikrinti efektyvumą. Ji reikalauja nuolatinio ir atviro bendravimo bei apibrėžia tai, kaip mes dirbame kaip individai ir kaip organizacija. Taupūs verslai, nedidelis darbuotojų skaičius ir daug reikalaujančios pareigos, kurias užima mūsų talentingi darbuotojai, yra mūsų naudojamo efektyvumo principo pavyzdžiai.

Naujos galimybės

Bet kokio verslo vykdymas yra sudėtingas, o užtikrinti, kad toks, kaip mūsų, veiks gerai, reikia daug patirties ir žinių. Todėl prieš įsitraukimą į veiklą, kurioje galime neturėti pakankamos kompetencijos, viską gerai apgalvojame. Steigiant naujus verslus, mūsų ROTA politika padeda mums užtikrinti jų efektyvumą ir pelningumą per trumpiausią įmanomą laiką.

Didelis našumas ir mažos išlaidos

Savo padaliniuose visuomet stengiamės didinti produktyvumą ir mažinti išlaidas. Mūsų biurai yra atviros erdvės, kuriose komunikacija vyksta tiesiogiai, o mūsų darbuotojų patirtimi ir žiniomis galima dalintis greitai. Mūsų fabrikai yra tvarkingi, švarūs ir suprojektuoti siekiant paprastumo. Mes nuolat diegiame naujoves – ieškome naujų procesų, technologijų ir darbo metodų, galinčių mums padėti pagerinti savo našumo lygį, sumažinti atliekų kiekius bei poveikį aplinkai ir kuo geriau išnaudoti savo pasaulinio masto mokymąsi.

Viso turto grąža (ROTA)

„Mars“ verslo filosofija skiriasi nuo kitų įmonių filosofijų ir tai yra pagrindinė mūsų sėkmės priežastis. Mūsų požiūris išskiria viso turto grąžą (ROTA) ne tik kaip pagrindinę finansinę priemonę, bet ir kaip varomąją augimo jėgą. Sumažindami savo turimą turtą, galime pasiūlyti savo vartotojams gerą kainos ir kokybės santykį, tuo pat metu gaudami gerą grąžą net ir turėdami mažesnę nei konkurentų pelno maržą. Tai leidžia panaudoti dar daugiau pinigų plėtrai.

Efektyvumas praktikoje

Kaip galime išlaikyti savo principus, siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį bei dalytis savo sėkme? Mūsų stiprybė slypi mūsų efektyvume, gebėjime sutelkti visus savo išteklius – fizinius, finansinius ir žmogiškuosius – maksimaliam produktyvumui užtikrinti. Tai prasminga tiek mūsų verslui, tiek pasaulio labui. Taip galime užtikrinti aukščiausią mūsų teikiamų produktų ir paslaugų kokybę už mažiausią įmanomą kainą bei sunaudojant kuo mažiau išteklių. Taip pat siekiame valdyti visas savo veiklas pasinaudodami veiksmingiausiais sprendimų priėmimo procesais.

Įmonės atsakomybė

Nuolatinis mūsų įsipareigojimas bendradarbiavimui visuomet mums suteikė pagrindo laikytis aukščiausių įmonės atsakomybės standartų. Jis nuosekliai stiprina mūsų įmonės valdymo etiką ir padeda mums elgtis sąžiningai visur, kur tik veikiame. Mūsų bendradarbiavimo principas yra pasitikėjimu, pagarba ir sąžiningumu grindžiamo ryšio, kuriuo dalijamės su savo darbuotojais ir vartotojais, esmė.