Erica Coletta prisijungia prie „Mars, Incorporated“ vadovauti pasaulinei gyvūnų priežiūros segmento P&O komandai

BRUSELIS (2019 m. gegužės 6 d.) – „Mars Petcare“ šiandien paskelbė, kad Erica Coletta prisijungia prie pasaulinės „Petcare“ vadovų komandos ir vadovaus žmonių ir organizacijos (žmogiškųjų išteklių) skyriui.

Anksčiau Coletta daugiau nei 20 metų darbo pirmaujančiose pasaulinėse įmonėse, įskaitant „Shell Oil“, „BOC/Linde Group“, „Unilever“, o pastaruoju metu ji dirbo įmonėje „Godiva Inc./Pladis Global“. Paskutinės jos pareigos įmonėje „Unilever“ buvo pasaulinė gaiviųjų gėrimų ir užkandžių verslo sektoriaus žmogiškųjų išteklių viceprezidentė – ji buvo atsakinga už strateginę ŽĮ darbotvarkę, susijusią su 11 milijardų eurų vertės ledų ir gėrimų verslu. Dar vėliau Erica ėjo bendrovės „Godiva Inc.“ ir naujai įkurtos sausainių ir konditerijos gaminių bendrovės „Pladis Global“ žmogiškųjų išteklių vadovės pareigas, kur ji vadovavo žmogiškiesiems ištekliams ir pokyčių lyderystei, o tai sudarė galimybę integruoti verslus ir pertvarkyti įmonių darbotvarkę.

„Mums labai malonu priimti Ericą į „Mars Petcare“, – sako Poulas Weihrauchas, „Mars Petcare“ generalinis direktorius. „Turėdami 85 000 darbuotojų visame pasaulyje, kurie siekia sukurti geresnį pasaulį naminiams gyvūnėliams, Ericos lyderystė gyvybiškai svarbi. Ji vaidins esminį vaidmenį puoselėjant mūsų darbuotojų gebėjimus, kurių jiems prireiks transformuojant šį pramonės sektorių.“

„Prisijungimas prie „Mars Petcare“ mane labai jaudina. Nekantrauju dirbti pasaulinio lygio įmonėje, kuri man leis apjungti visą gyvenimą trunkančią meilę naminiams gyvūnams ir dirbti kartu su aistringais ir talentingais „Mars“ darbuotojais“, – teigė Coletta.

„Ericos lyderystė yra labai svarbi „Petcare“ verslo sėkmei. Toliau lyderiaudami gyvūnų sveikatos ir mitybos srityse ir diegdami naujoves, mes sunkiai dirbame siekdami užtikrinti, kad būtumėme darbdaviai, kuriuos darbuotojai noriai renkasi. Mes nekantraujame išvysti jos aistrą kasdienėje veikloje“, – sakė Erikas Minvielle, „Mars, Incorporated“ Žmonių ir organizacijos skyriaus viceprezidentas.

###

Apie „Mars Petcare“

Tai dalis „Mars, Incorporated“ – šeimai priklausančio ir daugiau nei šimtą metų skaičiuojančio verslo dalis, gaminanti įvairią produkciją ir siūlanti paslaugas žmonėms bei gyvūnams augintiniams, kuriuos žmonės myli. 85 000 darbuotojų, dirbančių „Mars Petcare“, yra pasišventę vienam tikslui: GERESNIS PASAULIS GYVŪNAMS AUGINTINIAMS. 75 m. patirtimi pagrįstas mūsų beveik 50 prekinių ženklų portfelis tarnauja pasaulio naminių gyvūnėlių sveikatos naudai ir mitybos poreikiams. Į jį įeina tokie ženklai, kaip  PEDIGREE®,WHISKAS®, ROYAL CANIN®, NUTRO™, GREENIES™, SHEBA®, CESAR®, IAMS™ ir EUKANUBA™, o taip pat ir „The WALTHAM Centre for Pet Nutrition“ , kuris jau daugiau nei 50 metų vykdo mokslinius tyrimus naminių gyvūnėlių mitybos ir sveikatos srityje. „Mars Petcare“ taip pat yra ir pirmaujantis gyvūnų sveikatos paslaugų teikėjas, turintis per 2 000 ligoninių naminiams gyvūnėliams, įskaitant  BANFIELD™, BLUEPEARL™, PET PARTNERS™, VCA™, Linnaeus ir  AniCura. Mes taip pat aktyviai dalyvaujame inovacijų ir technologijų naminiams gyvūnėliams srityje. Keletas pavyzdžių:  WISDOM PANEL™ genetinės sveikatos tikrinimas ir DNR tyrimai šunims,  WHISTLE™ GPS šunų sekiklis ir LEAP VENTURE STUDIO akseleratorius bei COMPANION FUND™ – programos, skatinančios naujoves ir pozityvias permainas augintinių priežiūros pramonėje. Kaip šeimos verslas besivadovaujantis savo principais turime privilegiją dirbti tam, kuo tikime, ir renkamės dirbti už GERESNĮ PASAULĮ GYVŪNAMS AUGINTINIAMS.

„Mars Petcare“
Helen Mills, Corporate Affairs VP
Mars, Incorporated
Kimberly West, Media Lead