Paulo de Castro prisijungia prie „Mars Incorporated“ kaip „Mars Petcare“ vyriausiasis finansininkas

BRIUSELiS, 2019 m. balandžio 2 d. — „Mars Petcare“ šiandien paskelbė, kad Paulo de Castro prisijungs prie įmonės vadovybės kaip už finansus atsakingas vadovas. De Castro su savimi atsineša daugiau nei 25 m. patirtį finansų, susijungimų ir įsigijimų bei vadovavimo verslui patirties. Jo darbo patirtis vartojimo prekių bei paslaugų sektoriuje puikiai tiks „Mars Petcare“ – verslui, kuris pusei pasaulio gyvūnų augintinių teikia sveikatos priežiūros, mitybos ir priežiūros paslaugas.

De Castro į „Mars Petcare“ iš „GrandVision“ pereis birželį. Pastaroji įmonė yra 4 milijardais JAV dolerių vertinamas optikos prekių mažmeninio pardavimo lyderis, veiklą vykdantis daugiau nei 40 šalių. Šioje įmonėje de Castro vyr. finansininku dirbo nuo 2012 m.

Prieš prisijungdamas prie „GrandVision“, de Castro dešimt metų praleido dirbdamas „Unilever“, kurioje užėmė įvairias su finansais susijusias pareigas, įskaitant „Unilever“ valdybos pirmininko asmeninio asistento, vyr. finansininko Kanadai ir vyr. finansininko „Unilever Supply Chain Company“.

„Mums labai malonu priimti Paulo į „Mars Petcare“, – sako Poul Weihrauch, „Mars Petcare“ generalinis direktorius. „Su savimi jis atsineša išskirtinių žinių ir patirties, o taip pat visą gyvenimą besitęsiančią meilę gyvūnams. Esu tikras, jog jis padės mums įgyvendinti mūsų tikslą – sukurti geresnį pasaulį gyvūnams augintiniams.“

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie „Mars“ – pasaulinės klasės įmonės bei gyvūnų sveikatos ir mitybos lyderės, ir nekantrauju padėti „Mars Petcare“ plėsti savo verslą visame pasaulyje“, – sakė de Castro.

„Paulo atliks vadovaujantį vaidmenį tolesniame sėkmingo „Mars Petcare“ vertės kūrimo strategijos etape ir džiaugiuosi, kad Paulo prisidės prie finansinės „Mars, Incorporated“ strategijos. Džiaugiamės galėdami didinti savo pajėgumus, tiek iš vidaus, tiek pasitelkiant į komandą naujų narių, kaip Paulo,“ – teigė Claus Aagaard, „Mars, Incorporated“ vyriausiasis finansininkas.

###

Apie „Mars Petcare“

Tai dalis „Mars, Incorporated“ – šeimai priklausančio ir daugiau nei šimtą metų skaičiuojančio verslo dalis, gaminanti įvairią produkciją ir siūlanti paslaugas žmonėms bei gyvūnams augintiniams, kuriuos žmonės myli. 85 000 darbuotojų, dirbančių „Mars Petcare“, yra pasišventę vienam tikslui: GERESNIS PASAULIS GYVŪNAMS AUGINTINIAMS. 75 m. patirtimi pagrįstas mūsų beveik 50 prekinių ženklų portfelis tarnauja pasaulio naminių gyvūnėlių sveikatos naudai ir mitybos poreikiams. Į jį įeina tokie ženklai, kaip  PEDIGREE®,WHISKAS®, ROYAL CANIN®, NUTRO™, GREENIES™, SHEBA®, CESAR®, IAMS™ ir EUKANUBA™, o taip pat ir „The WALTHAM Centre for Pet Nutrition“ , kuris jau daugiau nei 50 metų vykdo mokslinius tyrimus naminių gyvūnėlių mitybos ir sveikatos srityje. „Mars Petcare“ taip pat yra ir pirmaujantis gyvūnų sveikatos paslaugų teikėjas, turintis per 2 000 ligoninių naminiams gyvūnėliams, įskaitant  BANFIELD™, BLUEPEARL™, PET PARTNERS™, VCA™, Linnaeus ir  AniCura. Mes taip pat aktyviai dalyvaujame inovacijų ir technologijų naminiams gyvūnėliams srityje. Keletas pavyzdžių:  WISDOM PANEL™ genetinės sveikatos tikrinimas ir DNR tyrimai šunims,  WHISTLE™ GPS šunų sekiklis ir LEAP VENTURE STUDIO akseleratorius bei COMPANION FUND™ – programos, skatinančios naujoves ir pozityvias permainas augintinių priežiūros pramonėje. Kaip šeimos verslas besivadovaujantis savo principais turime privilegiją dirbti tam, kuo tikime, ir renkamės dirbti už GERESNĮ PASAULĮ GYVŪNAMS AUGINTINIAMS.