„Mars, Incorporated“ pašalins visus dirbtinius dažiklius iš savo maisto prekių portfelio, skirto žmonių vartojimui
Penkerių metų planas paveiks šokolado, kramtomosios gumos, saldumynų, maisto ir gėrimų prekių ženklus

MAKLEINAS, Virdžinijos valstija, 2016-02-05 /„PRNewswire“/ – „Mars, Incorporated“ šiandien paskelbė, kad, siekdama patenkinti besikeičiančius vartotojų poreikius, iš žmonių vartojimui skirtų maisto produktų pašalins visus dirbtinius dažiklius.

Nors didelė dalis bendrovės produkcijos jau dabar gaminama be dirbtinių dažiklių, didindama pastangas bei jų mastą, „Mars“ šią savo politiką pritaikys visam savo žmonėms skirtų maisto produktų portfeliui. Pokyčiai, kurie bus diegiami palaipsniui per ateinančius penkerius metus, palies platų įmonės šokolado, kramtomosios gumos, maisto ir gėrimų verslo sektorių asortimentą.

Dirbtiniai dažikliai nekelia jokio žinomo pavojaus žmonių sveikatai ar saugumui, tačiau vartotojai šiandien ragina maisto produktų gamintojus savo produkcijoje naudoti natūralesnius ingredientus. Esant tokiai padėčiai rinkoje, „Mars“ glaudžiai bendradarbiaus su savo tiekėjais, kad rastų ne tik griežtus jos kokybės ir saugumo standartus atitinkančias alternatyvas, tačiau ir išlaikytų gyvybingų bei smagių spalvų paletę, kurios vartotojai tikisi iš mylimų įmonės prekių ženklų.

„Siekiame patenkinti ir pradžiuginti mūsų produkciją mėgstančius vartotojus“, – sakė Grantas F. Reidas, „Mars, Incorporated“ prezidentas ir CEO. „Dirbtinių dažiklių pašalinimas iš mūsų žmonėms skirtos maisto produkcijos portfelio yra didžiulis darbas, kuriam įgyvendinti prireiks laiko ir didelių pastangų. Mūsų vartotojai yra mūsų vadovai ir mes girdime jų pageidavimus. Jei toks yra jų pageidavimas, „Mars.“ privalo į jį atsižvelgti.“

Dabar „Mars“ savo pasauliniame maisto produkcijos portfelyje naudoja įvairius natūralius ir dirbtinius dažiklius. Priklausomai nuo vartotojų pageidavimų, sudedamųjų dalių prieinamumo ir vietos įstatymų, skirtingose rinkose gali egzistuoti skirtingų sudedamųjų dalių prekės ir produkcija. Tačiau visos įmonės naudojamos sudedamosios dalys yra saugios vartoti ir visos jos gaminamos laikantis griežtų „Mars“ vidaus kokybės ir saugos reikalavimų bei maisto saugos reguliavimo institucijų nustatytų reikalavimų visame pasaulyje, įskaitant JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir Europos maisto saugos tarnybos (EFSA).

Visų dirbtinių dažiklių pašalinimas iš maisto, skirto žmonių vartojimui, portfelio, kurį sudaro daugiau nei 50 prekių ženklų, yra sudėtingas iššūkis. „Mars“ strategija apima bendradarbiavimą su tiekėjais tam, kad būtų identifikuotos naujos, griežtus saugos ir kokybės standartus atitinkančios sudedamosios dalys ir formulės, atkreipiant dėmesį į visus teisinius ir norminius reikalavimus bei sukuriant prieinamus būdus surinkti informaciją bei atsiliepimus iš vartotojų viso naujos receptūros kūrimo metu. Įmonė mano, jog naujų, alternatyvių dažiklių atspalvių kūrimo procesas, užtikrinant jų saugumą ir kokybę, priežiūros institucijų patvirtinimų gavimas bei naujų sudedamųjų dalių įvedimas visame savo žmonių vartojimui skirto maisto portfelyje visame pasaulyje užtruks maždaug penkerius metus.

Apie „Mars, Incorporated“

„Mars, Incorporated“ yra privati, šeimai priklausanti įmonė, kurios istorija siekia daugiau nei šimtmetį ir kurios produkcija apima vienus iš mėgstamiausių pasaulio ženklų, įskaitant „M&M'S®“, PEDIGREE®, DOUBLEMINT® ir UNCLE BEN'S®. „Mars“, kurios būstinė yra Makleine, Virdžinijos valstijoje, apyvarta iš šešių skirtingų verslo segmentų – „Petcare“, šokolado, „Wrigley“, maisto, gėrimų ir „Symbioscience“ – sudaro 33 milijardus JAV dolerių. Daugiau nei 80 000 darbuotojų, dirbančių 73 pasaulio šalyse, jungia penki įmonės principai: kokybė, efektyvumas, atsakomybė, abipusiškumas ir nepriklausomumas; darbuotojai kasdien stengiasi užmegzti ryšius su suinteresuotosiomis šalimis, kad užtikrintų augimą, kuriuo mes, kaip bendrovė, didžiuotumėmės.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Mars, Incorporated“, apsilankykite www.mars.com. Stebėkite mus „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „YouTube“.

Mars, Incorporated
Jonathan Mudd