„Mars, Incorporated“ skelbia apie naujus paskyrimus į pasaulinės „Pet Nutrition" ir regioninės „Mars Wrigley“ vadovybės postus

MCLEAN, VIRDŽINIJOS VALSTIJA (2019 m. gegužės 6 d.) – „Mars, Incorporated“ šiandien paskelbė, kad Tracey Massey buvo paaukštinta į „Mars Pet Nutrition“, vieno iš „Mars Petcare“ padalinių, prezidentės pareigas. Šias pareigas ji pradės eiti nuo 2019 m. birželio 3 d.

 

picture.jpg (1).png

Massey, kuri prieš tai dirbo regioninės „Mars Wrigley“ vadovės Šiaurės Amerikos rinkai pareigose, kompanijoje dirba jau daugiau nei 20 metų. Ji „Mars“ ėjo įvairias pareigas, tiek JAV, tiek Europoje, įskaitant pareigas gamybos srityje, be to ji dirbo „Mars Chocolate“ pasauline vyriausiojąja finansininke. Eidama „Mars Wrigley“ regiono prezidentės pareigas, ji sėkmingai vadovavo „Mars Wrigley“ verslo integracijos procesams Pietų, Centrinėje ir Šiaurės Amerikoje. Anksčiau savo karjeroje Tracey dirbo „Mars Petcare“ ir dabar grįžta į gyvūnų augintinių mitybos padalinį, garsėjantį naminių gyvūnų maisto prekių ženklais – PEDIGREE®, WHISKAS®, NUTRO ™, GREENIES ™, SHEBA®, CESAR® ir IAMS ™.

 

„Pastaruosius penkerius metus vadovauti „Mars Wrigley“ Šiaurės Amerikos padaliniui buvo tikra privilegija“, – teigė Massey. „Vis dėlto džiaugiuosi, kad grįžau į augintinių priežiūros verslą, ir nuostabu, kad galėsiu prisijungti prie mūsų nuostabiai aistringų darbuotojų, su kuriais galėsime ir toliau pristatyti savo prekės ženklus naminiams gyvūnėliams ir jų savininkams visame pasaulyje.“

 

vincent_3.png

Antonas Vincentas pakeis Massey kaip „Mars Wrigley“ prezidentas Šiaurės Amerikos regionui. Turėdamas daugiau nei 20 metų vadovavimo patirties JAV maisto pramonėje, Vincentas į „Mars“ atsineša daug žinių apie vartotojus ir naują požiūrį. 

 

Vincentas prie „Mars Wrigley“ prisijungs 2019 m. gegužės 20 d., pereidamas iš „Greencore Group plc“ – pirmaujančio pasaulinio maisto pusfabrikačių gamintojo. Būdamas generaliniu direktoriumi JAV rinkai, jis vadovavo įvairialypiam ir augančiam maisto verslui, aptarnaujančiam keletą didžiausių pasaulyje prekių, supakuotų į mažmeninei prekybai skirtas pakuotes, gamintojų, turinčių 13 gamyklų visose JAV.

Prieš įsidarbindamas „Greencore Group plc“, Vincentas didžiąją savo karjeros dalį praleido dirbdamas įmonėje „General Mills“, kur užėmė įvairias vadovaujančias pareigas, įskaitant Kepimo skyriaus prezidento, Šaldytų gaminių skyriaus prezidento ir Užkandžių skyriaus JAV regionui prezidento. Jis įgijo rinkodaros magistro laipsnį Kelley verslo mokykloje Indianos universitete ir finansų bakalauro laipsnį Samo Hiustono valstijos universitete. Vincentas yra kilęs iš Džeksono Misisipės valstijoje. 

„Labai džiaugiuosi prisijungęs prie „Mars“ verslo“, – teigė Vincentas. „Ilgą laiką žavėjausi sena „Mars“ istorija, šios įmonės pasauliniu poveikiu ir tikrai legendiniais prekės ženklais, todėl nekantrauju vesti pirmyn mūsų talentingas komandas, kurios milijonams mūsų vartotojų padėtų daugiau šypsotis.“

Apie „Mars, Incorporated“

„Mars“ – tai šeimai priklausantis verslas su daugiau nei šimtmetį siekiančia įvairios produkcijos gamybos ir paslaugų žmonėms bei jų mylimiems gyvūnams augintiniams istorija. Generuodama daugiau nei 35 milijardus JAV dolerių pajamų, bendrovė yra pasaulinio masto įmonė, gaminanti daugelio mėgstamiausių ženklų – „M&M’s®“, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, DOVE®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, EXTRA®, ORBIT®, 5™, SKITTLES®, UNCLE BEN’S®, MARS DRINKS ir COCOAVIA®. „Mars“ taip pat teikia gyvūnų sveikatos paslaugas, įskaitant ir per BANFIELD® ligonines gyvūnams augintiniamss, „Blue Pearl®“, VCA® ir „Pet Partners™“. „Mars“ būstinė yra Makleine, Virdžinijos valstijoje; įmonė veikia daugiau nei 80 valstybių. Penki „Mars“ Principai – kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas ir nepriklausomumas – įkvepia daugiau nei 115 000 mūsų darbuotojų kasdien imtis veiksmų, padedančių sukurti rytojų, kuriame galėtų klestėti planeta, jos žmonės bei gyvūnai augintiniai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Mars“, apsilankykite  www.mars.com. Prisijunkite prie mūsų svetainėse „Facebook“, „Twitter“„LinkedIn“, „Instagram“ ir „YouTube“.

Apie „Mars Wrigley“

„Mars Wrigley“ yra pasaulyje pirmaujanti šokolado, kramtomosios gumos, mėtų ir vaisių skonio saldainių gamintoja. Su tokiais mylimais prekių ženklais, kaip M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®, ORBIT®, DOUBLEMINT®,  SKITTLES® ir STARBURST®, „Mars Wrigley“ dovanoja šypsenas mūsų vartotojams visame pasaulyje. Mūsų versle visame pasaulyje dirba daugiau nei 30 000 darbuotojų. Mes veikiame maždaug 70 šalių ir platiname savo prekės ženklus daugiau nei 180 šalių. „Mars Wrigley“ pagrindinė būstinė yra Čikagoje, Ilinojaus valstijoje ir veikia kaip „Mars, Incorporated“ dukterinė įmonė. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite  www.mars.com.

Apie „Mars Petcare“

Tai „Mars, Incorporated“ – šeimai priklausančio ir daugiau nei šimtą metų skaičiuojančio verslo – dalis, gaminanti įvairią produkciją ir siūlanti paslaugas žmonėms bei naminiams gyvūnams, kuriuos žmonės myli. 85 000 darbuotojų, dirbančių „Mars Petcare“, yra pasišventę vienam tikslui: GERESNIS PASAULIS NAMINIAMS GYVŪNĖLIAMS. 75 m. patirtimi pagrįstas mūsų beveik 50 prekinių ženklų portfelis tarnauja pasaulio gyvūnų augintinių sveikatos naudai ir mitybos poreikiams. Į jį įeina tokie ženklai, kaip PEDIGREE®, WHISKAS®, ROYAL CANIN®, NUTRO™, GREENIES™, SHEBA®, CESAR®, IAMS™ ir EUKANUBA™, o taip pat ir „The WALTHAM Centre for Pet Nutrition“, kuris jau daugiau nei 50 metų vykdo mokslinius tyrimus gyvūnų augintinių mitybos ir sveikatos srityje. „Mars Petcare“ taip pat yra ir pirmaujantis gyvūnų augintinių sveikatos paslaugų teikėjas, turintis per 2 000 ligoninių naminiams gyvūnams, įskaitant BANFIELD™, BLUEPEARL™, PET PARTNERS™, VCA™, „Linnaeus“ ir „AniCura“. Mes taip pat aktyviai dalyvaujame inovacijų ir technologijų naminiams gyvūnams srityje. Keletas pavyzdžių: WISDOM PANEL™ genetinės sveikatos tikrinimas ir DNR tyrimai šunims, WHISTLE™ GPS šunų sekiklis ir LEAP VENTURE STUDIO akseleratorius bei COMPANION FUND™ – programos, skatinančios naujoves ir pozityvias permainas augintinių priežiūros pramonėje. Kaip šeimos verslas besivadovaujantis savo principais turime privilegiją kovoti už tai, kuo tikime, ir renkamės siekti GERESNIO PASAULIO GYVŪNAMS AUGINTINIAMS.

Mars Wrigley U.S.
Caitlin Kemper

Atsisiųsti informaciją

Spustelėkite čia