KIND ir „Mars“ skelbia apie partnerystę, siekiančią tiekti sveikus užkandžius žmonėms visame pasaulyje

KIND išliks nepriklausoma, o jai vadovaus Danielius Lubetzky – įmonės įkūrėjas ir generalinis direktorius. Tuo tarpu „Mars“ investuos į nedidelę dalį bendrovės akcijų.

Partnerystė leis pristatyti KIND produktus ir pažadą didesniam vartotojų skaičiui visame pasaulyje, taip leisdama įmonei išplėsti savo teigiamą socialinį poveikį.

Partnerystė sustiprins „Mars“ aprėptį ir įsipareigojimą, susijusį su augančia sveikų užkandžių kategorija

NIUJORKAS, NIUJORKO VALSTIJA ir MAKLEINAS, VIRDŽINIJOS VALSTIJA – 2017 m. lapkričio 29 d. – Sveikų užkandžių lyderis KIND ir šeimai priklausantis pasaulinė gyvūnų augintinių priežiūros, konditerijos ir maisto įmonė „Mars, Incorporated“ šiandien paskelbė apie strateginę partnerystę, kurios pagrindu „Mars“ įsigys nedidelę dalį KIND akcijų paketo. Vykdydamos susitarimą, abi įmonės bendradarbiaus siekdamos išplėsti KIND produktų pasiūlą ir verslą visame pasaulyje, išnaudodamos viena kitos stipriąsias puses.

Partnerystė leis KIND ir toliau skatinti teigiamus pokyčius maisto pramonėje, pasauliniu mastu vykdant savo „KIND pažadą“ – mitybos principų rinkinį, kuriuo įmonė vadovavosi nuo pat savo įsikūrimo. KIND teiks „Mars“ novatorišką ir patikimą prekės ženklą, kad būtų galima įtvirtinti naujai suformuotą pasaulinę sveikatos ir sveikatingumo platformą, o „Mars“ suteiks KIND savo laiko patikrintą tarptautinį modelį plėtrai į naujas rinkas. KIND ir toliau veiks savarankiškai, vadovaujama pagrindinių savo akcininkų, įkūrėjo Danielio Lubetzky ir KIND komandos, kurios pagrindinė būstinė yra Niujorke, Niujorko valstijoje. Pagal susitarimą, „Mars“ vadovaus verslo plėtrai už JAV ir Kanados ribų, bendradarbiaudama su KIND laikantis „KIND pažado".

Partnerystė leis KIND paspartinti dvigubą užduotį – tiekti savo sveiką ir skanų maistą didesniam žmonių visame pasaulyje skaičiui ir padaryti pasaulį šiek tiek geresnį įgyvendinant reikšmingas socialinį poveikį turinčias iniciatyvas. Tai taip pat leis KIND plėstis į naujas kategorijas.

„2004 m. pristatę savo pirmąjį riešutinį ir vaisinį batonėlį, ėmėmės ambicingos misijos – daryti dalykus kitaip ir mesti iššūkį apgaulingiems kompromisams siūlydami sveikus ir skanius bei naudingus ir patogius užkandžius. Buvo neįtikėtina matyti savo misijos sklaidą ir poveikį, o bendradarbiaudami su „Mars“ tikimės tęsti šią kelionę, įgalindami vis daugiau žmonių priimti sveikos mitybos sprendimus visame pasaulyje. Mes ir toliau esame atsidavę savo pagrindiniams principams, įskaitant įsipareigojimą visada naudoti maistingas medžiagas kaip pirmą ir pagrindinę kiekvieno maisto produkto sudedamąją dalį “, – sakė Danielius Lubetzky, KIND įkūrėjas ir generalinis direktorius.

Džiaugiamės savo partneryste su „Mars“ – šeimai priklausančia, principais grįsta įmone, turinčia įrodymais grįstą ilgalaikį požiūrį, ir tikimės dirbti kartu su ja siekdami pasaulį padaryti geresne vieta ateinančioms kartoms.“

„Tai partnerystė, paremta abipusiu susižavėjimu ir bendra augimo vizija“, – teigė Grantas F. Reidas, „Mars“ generalinis direktorius ir prezidentas. „Esame įsitikinę, kad yra didžiulė galimybė pasikliauti KIND produktų portfelio sėkme naujose rinkose. Mums toliau plečiant savo verslą ir asortimentą, kad patenkintume besikeičiančius vartotojų poreikius, džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su gerbiamu lyderiu sveikatos ir sveikatingumo srityje.“

Kiekvieną dieną milijonai žmonių elgiasi teisingai valgydami KIND užkandžius. KIND toliau plečiantis, įmonė įvykdys savo KIND pažadą:

  • visuomet kaip pagrindinius ingredientus naudoti maistingus produktus kiekviename savo gaminamame produkte;
  • niekada nenaudoti dirbtinių saldiklių ar cukraus alkoholio;
  • naudoti kaip įmanoma mažiau cukraus, tačiau užtikrinti puikų savo produktų skonį;
  • kurti produktus, kurie būti ir sveiki, ir skanūs;
  • užtikrinti skaidrumą visoje savo veikloje – pradedant sudedamosiomis dalimis ir baigiant ženklinimu;
  • gaminti produktus iš kuo mažiau apdorotų ir tikrų ingredientų;
  • principingai elgtis su savo produktais ir žmonėmis.

Ši partnerystė taip pat įgalins KIND išplėsti savo socialinę misiją ir įgyvendinti viziją panaudoti verslą kaip socialinių permainų įrankį. Tuo remdamasis Danielius Lubetzky planuoja paaukoti 25 milijonus JAV dolerių fondui „KIND Foundation“ – atskiram filantropiniam subjektui, kurio tikslas – puoselėti palankesnes ir empatiškesnes bendruomenes.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite kindsnacks.com/partnership.

Patarėjai

„BDT & Company“ ir „Centerview Partners“ dirbo KIND finansiniais patarėjais, o „Goodwin Procter LLP“ – kaip KIND teisinis patarėjas.

„Morgan Stanley & Co. LLC“ dirbo „Mars“ patarėju finansų klausimais, o „Simpson Thacher & Bartlett LLP“ – „Mars“ teisiniu patarėju.

Apie KIND

Nuo pat įkūrimo 2004 m., KIND® vykdė misiją padaryti pasaulį šiek tiek geresnį kiekvienu užkandžiu ir kiekvienu veiksmu. KIND gimė iš jo įkūrėjo noro sukurti sveiką, skanų, visavertį ir patogų užkandį. Kas prasidėjo kaip aukščiausios kokybės vaisių ir

riešutų batonėlių asortimento linija, paskatino sukurti visiškai naują sveikesnių užkandžių kategoriją. Šiandien KIND turi užkandžių grupę, siūlančią sprendimus įvairioms progoms.

Užkandžių receptus sudaro maistingi, paprasti ir aukščiausios kokybės ingredientai, tokie kaip riešutai, sėklos, visaverčiai grūdai ir vaisių gabaliukai. Visi užkandžiai yra be glitimo ir neturi genetiškai modifikuotų ingredientų.

Nuo pat pirmos veiklos dienos, gerumas (angl. kindness) buvo įmonės verslo pagrindas. KIND buvo įkurta vykdant socialinę misiją, vadinamą KIND judėjimu, populiarinančiu ir įkvepiančiu gerumą tiek per didelius, tiek per mažus veiksmus. Šiandien judėjimas atgyja per prekės ženklą ir per fondą „KIND Foundation“. Norėdami sužinoti daugiau apie KIND ir prisijungti prie mūsų judėjimo, apsilankykite kindsnacks.com arba stebėkite mus socialinėje žiniasklaidoje @kindsnacks.

Apie „Mars“

„Mars“ – tai šeimai priklausantis verslas su daugiau nei šimtmetį siekiančia įvairios produkcijos gamybos ir paslaugų žmonėms bei jų mylimiems gyvūnams augintiniams istorija. Generuodama beveik 35 milijardus JAV dolerių pajamų, bendrovė yra pasaulinio masto įmonė, gaminanti daugelio mėgstamiausių prekinių ženklų – „M&M’s®“, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, DOVE®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, EXTRA®, ORBIT®, 5™, SKITTLES®, UNCLE BEN’S®, MARS DRINKS ir COCOAVIA®. „Mars“ taip pat teikia gyvūnų sveikatos paslaugas, įskaitant ir per BANFIELD® ligonines gyvūnams augintiniams, „Blue Pearl®“, VCA® ir „Pet Partners™“. „Mars“ būstinė yra Makleine, Virdžinijos valstijoje; įmonė veikia daugiau nei 80 valstybių. Penki „Mars“ Principai – kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas ir nepriklausomumas – įkvepia daugiau nei 100 000 mūsų darbuotojų kurti vertę visiems mūsų partneriams ir kasdien užtikrinti augimą, kuriuo jie galėtų didžiuotis.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Mars“, apsilankykite  www.mars.com. Prisijunkite prie mūsų svetainėse „Facebook“, „Twitter“„LinkedIn“, „Instagram“ ir „YouTube“.

Apie fondą „KIND Foundation“

Fondas „KIND Foundation“ yra KIND įsteigta filantropinė organizacija. Jos misija – puoselėti draugiškesnes ir empatiškesnes bendruomenes – vykdoma įgyvendinant įvairias programas, skirtas populiarinti ir įkvėpti pozityvius veiksmus. Fondas neseniai paskelbė ilgametę 20 milijonų JAV dolerių vertės iniciatyvą „Empatico“. „Empatico“ yra internetinė mokymosi priemonė, sujungianti vaikus visame pasaulyje ir padedanti jiems ugdyti tokius įgūdžius, kaip smalsumas ir gerumas, kuri iki 2020 m. pabaigos stengiasi pasiekti daugiau nei milijoną mokinių. Norėdami sužinoti daugiau,
apsilankykite kindsnacks.com/foundation.

Brunswick Group
Jayne Rosefield
Brunswick Group
Blake Sonnenshein
KIND
Drew Nannis