Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Ūkininkų pajamų laboratorija
Heading
Kartu su ūkininkais remiame tvarią ateitį

Per daugiau nei šimtmetį versle išmokome keleto svarbių dalykų – ypač to, jog sėkmingiausios ir tvariausios verslo praktikos yra tos, kurios yra abipusiai naudingos visiems dalyviams. Būdami pasaulinė maisto gamybos įmonė, esame priklausomi nuo smulkių ūkių. Todėl mūsų pareiga yra užtikrinti, kad smulkūs ūkininkai, auginantys „Mars“ produkcijai reikalingai žaliavas, galėtų užsidirbti pajamų, leidžiančių jiems išlaikyti savo ūkius, šeimas ir bendruomenes, tiek dabar, tiek ir ateityje.

Deja, nors visame pasaulyje maisto gamybos tiekimo grandinėse dalyvauja 200 mln. smulkiųjų ūkininkų, jie tebegyvena skurde. Jau ir dabar tai neigiamai atsiliepia smulkiems ūkiams, tačiau ateityje tai reikš, jog šie ūkininkai negalės patenkinti mėtų, ryžių, kakavos ir kitų „Mars“ produkcijai būtinų ingredientų paklausos. Taigi ėmėmės iniciatyvos ir įkūrėme Ūkininkų pajamų laboratoriją (Farmer Income Lab) – ekspertų grupę, kurioje iškeliamos problemos, ieškoma sprendimų ir skatinami veiksmai, siekiant sukurti pasaulines tiekimo grandines, kurios būtų naudingos tiek ūkininkams, tiek verslui.

„Mūsų tikslas – kad visi dirbantieji išplėstinėse tiekimo grandinėse galėtų uždirbti pakankamai ir užsitikrintų orų pragyvenimo lygį. Bendradarbiausime su ekspertais, kurie padės mums nustatyti Ūkininkų pajamų laboratorijos veiklos gaires,“ – Barry Parkinas, Tvarios plėtros vadovas

Mūsų požiūris pagrįstas įrodymais ir bendradarbiavimu. Dirbdami su įvairiais partneriais, įskaitant akademinį, privatų sektorių, ne pelno siekiančias ir tarpvyriausybines organizacijas, nagrinėjame esamus įrodymus ir įsitraukiame į diskusijas, kad galėtume parengti į rezultatus orientuotą strategiją, kuri užtikrintų, kad ūkininkų pajamos didėtų reikiamu lygiu ir mastu. Tačiau tai skirta ne tik mums. 2018 m. paskelbėme išvadas ir įžvalgas, kurios pasitarnaus visai pramonei.

Kurdami naują strategiją ir modelius, užtikrinančius, kad smulkūs ūkininkai jau dabar galėtų užsidirbti pragyvenimui, taip pat užtikriname, kad jie ir tolimoje ateityje galės auginti ir tiekti mėtas, kakavą, ryžius ir kitas svarbiausias kultūras, tai yra, ingredientus, iš kurių „Mars“ gamina klientų atpažįstamus ir mėgstamus produktus.

Daugiau iš „Mars“