Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Šuniukų galia
Heading
Su pasididžiavimu pristatome: „Superpower Dogs“
Subheading
Gyvūnų augintinių priežiūros tikslas – didžiajame ekrane

Šunys padeda žmonėms jau dešimtis tūkstančių metų. Kadangi vis daugiau žmonių suvokia, kaip gyvūnai augintiniai padeda padaryti mūsų planetą geresne vieta gyventi, atėjo laikas ekrane – didžiajame ekrane – atskleisti neeilinius šunų sugebėjimus.

„Superpower Dogs“ – tai įtraukiantis, IMAX® milžiniškame 3D ekrane rodomas filmas, edukacinė patirtis ir džiugi nuostaba, patiriama stebint tikras neeilinių gebėjimų turinčių šunų istorijas, kuriose jie gelbsti gyvybes ir padaro pasaulį geresne vieta gyventi. Filmas prestižiškiausiuose ir labiausiai lankomuose pasaulio muziejuose ir mokslo centruose pradėtas rodyti 2019 m. kovo mėn., ir su šiomis išskirtinėmis istorijomis per kelerius metus galės susipažinti milijonai žmonių visame pasaulyje. Toliau galite peržiūrėti anonsą.

 

Filmas „Superpower Dogs“ – tai dar vienas įrodymas, kad gyvūnai augintiniai padaro mūsų gyvenimą geresnį ir reikšmingai prisideda prie „Mars Petcare“ tikslų įgyvendinimo.

Kaip pristatantieji rėmėjai, keletas „Mars Petcare“ prekių ženklų aktyviai remia šį filmą, įskaitant šunų ėdalo prekių ženklus PEDIGREE® ir EUKANUBA™, gyvūnų augintinių kliniką BANFIELD™, gyvūnų augintinių sekiklį WHISTLE™ GPS ir DNR testą šunims WISDOM PANEL™. „Mars Petcare“ taip pat suteikia muziejams ir teatrams įvairios mokomosios medžiagos apie šunų mokslą, atsakingo gyvūnų augintinių laikymo svarbą ir apie tai, kaip išspręsti gyvūnų augintinių benamystės problemą, prie to prisideda įvairios programos ir prekių ženklai, įskaitant „Waltham Centre for Pet Nutrition“, BANFIELD™ ir BETTER CITIES FOR PETS™. 

Be to, norime kelti visuotinio informuotumo lygį bei įtraukti visus daugiau kaip 100 metų veikiančios korporacijos „Mars“ darbuotojus visame pasaulyje ir, kiek įmanoma, užtikrinti jiems ir jų šeimoms galimybę pamatyti šį filmą.

Šunų galia yra neįtikėtina

„Cosmic Pictures“ sukurtas filmas kviečia žiūrovus į kelionę po pasaulį, sekant tikras daugiausiai pasiekusių šunų-didvyrių bei jų partnerių žmonių istorijas, nukeliančias į įvariausias vietoves:

  • į Floridą, kur naujokas šuniukas, vados neūžauga Halo, mokosi, kad galėtų prisijungti prie vienos elitiškiausių reagavimo į nelaimes komandų šalyje;
  • į Kanadą, kur Henris, borderkolis, lynais nuleidžiamas iš sraigtasparnio, kad galėtų padėti žmonėms, palaidotiems po sniego lavinomis;
  • į Italiją, kur niufaundlendas Rifas, gelbstintis žmones vandenyje, ir jo „bendradarbiai“ kasmet išgelbsti šimtus skęstančių žmonių;
  • į Keniją, kur dvyniai pėdsekiai Tiperis ir Tonis gina nykstančias gyvūnų rūšis, pvz., dramblius ir raganosius, padėdami baudžiamojon atsakomybėn patraukti brakonierius;
  • į Kaliforniją, kur legendinis banglentininkas Ricochetas padeda keisti autizmu sergančių vaikų ir karių, kenčiančių nuo potrauminio streso, gyvenimus.

Norėdami sužinoti daugiau naujienų, sekite @SuperpowerDogs socialiniuose tinkluose ir peržiūrėkite SuperpowerDogs.com, kad rastumėte artimiausią kino teatrą, kuriame rodomas šis filmas.

.

Daugiau iš „Mars“