Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Kramtomoji guma mūsų gerovei
Heading
Prakramtykite kelią į geresnį save

Mes stengiamės sukurti laimingesnį, sveikesnį rytojų jums ir jūsų dantims! Pasirodo, jog sveikesnę šypseną – ir aštresnę koncentraciją – galima pasiekti labai paptastai – bekramtant becukrę kramtomąją gumą.

Kramtomoji guma ir burnos sveikata

Visame pasaulyje burnos ertmės ligos yra ketvirtoje vietoje pagal gydymo brangumą. Ir nors dantų ėduonies iš esmės galima išvengti, jis vis dar paveikia nuo 60 % iki 90 % visų mokyklinio amžiaus vaikų ir beveik visus suaugusiuosius.

Kaip becukrė kramtomoji guma gali pagerinti jūsų dantis (bei dantenas ir liežuvį)? Daugelį metų dešimtys dantų priežiūros specialistų ir FDI Pasaulinė stomatologų federacija pripažindvo becukrės kramtomosios gumos naudą burnos priežiūrai dėl toliau išvardytų priežasčių.

  • Ji didina seilių – natūralios jūsų burnos ir dantų gynybos sistemos – išsiskyrimą.
  • Ji padeda pašalinti maisto daleles prieš joms patenkant į tarpdančius.
  • Palaikydama tinkamą dantų mineralų lygį ir burnos pH, ji sumažina ėduonies riziką.

Kramtomoji guma ir dėmesys

Ar žinojote, kad kramtomoji guma gali padidinti jūsų protinį susitelkimą? JAV atlikti tyrimai rodo, jog kramtomoji guma gali būti gaivus būdas išlaikyti dėmesį atliekant užduotis. Pavyzdžiui, mūsų kramtomosios gumos 5® komanda tiria, kaip gumos kramtymas gali padėti vaizdo žaidimų žaidėjams pagerinti savo koncentraciją ir reakciją.

Kramtomoji guma ir jūs

Jei gyvenate mobiliai ir per darbo dieną vykstate iš vienos vietos į kitą, rūpinatės savimi ir savo šeima – prisijunkite prie mūsų klubo! Ir atsineškite becukrės kramtomosios gumos tam, kad atšviežintumėte savo burnos kvapą, išsivalytumėte dantis tarp valgymų ir užkandžių bei pagaląstumėte savo smegenis.

Kramtomoji guma ir ateitis

Mūsų burnos priežiūros kryžiaus žygis prasidėjo beveik prieš šimtmetį, ketvirtajame praeito amžiaus dešimtmetyje. Pastaruoju metu  „Wrigley“ burnos sveikatos priežiūros programos pagrindu pradėjome bendradarbiauti su dantų priežiūros specialistais, kad padėtume pagilinti jų pacientų žinias burnos priežiūros srityje rekomenduodami ne tik valytis dartis ir naudoti tarpdančių siūlą, bet ir kramtyti becukrę kramtomąją gumą kasdienei burnos higienai palaikyti. Dabar per „Wrigley Company Foundation“ padedame daugiau nei milijonui nepakankamai prižiūrimų vaikų bei jų bendruomenėms visame pasaulyje, suteikdami prieigą prie švietimo, švaraus geriamojo vandens ir burnos priežiūros priemonių.

Kodėl mes tai darome? Nes kramtome daug kramtomosios gumos, kuri mums padeda susikoncentruoti imantis veiksmų šiandien, kad sukurtume geresnę ateitį žmonėms ir bendruomenėms, kurioms tarnaujame. Ir tai skatina visus mus šypsotis.

Daugiau iš „Mars“