Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Geresni pasirinkimai
Heading
Sveikesni pasirinkimai po vieną patiekalą vienu metu

Savo pasauline sveikatos ir gerovės ambicija siekiame paprasto tikslo – kad iki 2021 m. visam pasauliu galėtumėme pateikti papildomą 1 milijardą sveikų patiekalų, o bendrai – 4 milijardus sveikų patiekalų, kuriais būtų dalijamasi ant bendro vakarienės stalo. Drąsias mūsų ambicijas įkvėpė mūsų „Mars Food“ tikslas  „Geresnis maistas šiandien. Geresnis pasaulis rytoj.“ O mūsų darbuotojai kiekvieną dieną stengiasi pabrėžti vakarienės svarbą įkvėpdami žmones gaminti ir valgyti drauge.

Siekdami įgyvendinti šį ambicingą tikslą, vadovaujamės griežtomis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) mitybos rekomendacijomis kaip tikslu sumažinti mūsų produktuose naudojamus natrio ir pridėtinio cukraus kiekius. Tai padeda mums nusistatyti aukštą kartelę ir vartotojams pasiūlyti aukštos kokybės, sveikesnius produktus, nes geresnis maistas šiandien sukuria geresnį pasaulį rytoj.

Mes didžiuojamės galėdami pranešti apie didžiulę pažangą siekiant šių tikslų – galite perskaityti mūsų išsamią metinę ataskaitą arba susipažinti su svarbiausiais aspektais čia:

  • Nuo 2016-ųjų, kai pradėjome siekti šio tikslo, pagaminome papildomus 300 milijonų sveikų patiekalų, o bendras sveikų patiekalų skaičius pasiekė 400 milijonų.
  • Šiandien 72 procentai mūsų produktų (pagal pardavimo apimtis) atitinka Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas dėl kalorijų, pridėtinio cukraus, natrio ir riebalų kiekių; tai yra įtraukta į „Mars“ maisto maistingumo kriterijus. Taigi, mums puikiai sekasi įgyvendinti mūsų planą – kad iki 2021 m. maždaug 95 proc. mūsų produktų portfelio atitiktų šiuos kriterijus.
  • Mes sumažinome natrio kiekį visame pasauliniame savo produktų portfelyje vidutiniškai 8 procentais – tai stabili pažanga siekiant tikslo sumažinti natrio kiekį 20 proc.
  • Vartotojams suteikiame daugiau skaidrumo apie sudedamąsias produktų dalis ir apie tai, kaip mūsų maistas dera visavertėje kassavaitinėje mityboje. Beveik visi mūsų prekių ženklai internete teikia informaciją apie produktų maistingumą. Mes taip pat atnaujiname savo ant pakuotės teikiamus galimus receptus, kad vartotojai galėtų gaminti sveikus patiekalus su mūsų produktais bei atnaujiname mūsų vartojamą žodyną, kad vartotojai galėtų suprasti, kaip integruoti mūsų maisto produktus į subalansuotą kassavaitinę dietą.
  • Mūsų pagrindiniai prekės ženklai ir toliau inicijuoja kampanijas, kurių tikslas – visame pasaulyje įkvėpti šeimas kartu gaminti ir valgyti maistą. Mūsų darbuotojai taip pat atlieka savo vaidmenį – jie savanoriškais pagrindais moko vaikus mitybos, maisto gaminimo pradmenų, taip suteikdami vaikams svarbių įgūdžių, kuriuos jie galės panaudoti gamindami sveikus patiekalus namuose, kartu su savo šeima.
  • Mes toliau investuojame į savo „Mars Food“ darbuotojų sveikatą ir gerovę. Šiandien visuose mūsų biuruose teikiama informacija apie mitybą ir sveiki patiekalai valgyklose. Mes taip pat padarėme pažangą savo darbuotojams pasiūlydami geresnę prieigą prie virtuvėlių ir sporto inventoriaus.

„Mane įkvepia iki šiol padaryta pažanga, tačiau mes žinome, kad reikia padaryti dar daugiau“, – sako Fiona Dawson, pasaulinė „Mars Food & Multisales“ prezidentė. „Tai nebūtų įmanoma be mūsų darbuotojų, kurie kasdien nenuilstamai dirba tam, kad dar labiau mus priartintų prie mūsų siekio įgyvendinimo, ir teikia pagalbą šeimoms visame pasaulyje pasirenkant sveikesnį maistą.“

Call To Action
Daugiau iš „Mars“