Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Mars Wrigley
Heading
Pasaulinės kakavos tiekimo grandinės, kurioje nebūtų naikinami miškai, kūrimas

Miškai yra svarbūs mums visiems. Jie suteikia buveines pusei visų žinomų augalų ir gyvūnų rūšių, reguliuoja vietos kritulių dažnį, tarnauja kaip anglies atsargų šaltinis ir suteikia pragyvenimo šaltinį milijonams žmonių kaimo bendruomenėse.

Šiandien minime Tarptautinę miškų dieną ir dalijamės mūsų iki šiol pasiekta pažanga, siekiant apriboti miškų naikinimą, kaip tai nurodyta strategijoje „Kakava ateinančioms kartoms“, taip pat apibrėžiame naujus įsipareigojimus kuriant ateitį, kurioje miškai nebūtų naikinami. Pranešimas spaudai

Pasiekta pažanga

Siekdami išsaugoti miškus ir iki 2025 m. sukurti atsekamą tiekimo grandinę, sekdami GPS signalu kartografavome 24 proc. pasaulinės kakavos tiekimo grandinės iki ūkių lygmens, taip pat padarėme didelę pažangą atsekdami kakavą iki kilmės šalies per savo tiesioginius 1 pakopos tiekėjus, 2 pakopos ūkininkų grupes ir 3 pakopos ūkininkus. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Kakavos tiekimo grandinė, kurios norime rytoj

Be siekių, išdėstytų pradinėje strategijoje „Kakava ateinančioms kartoms“, taip pat ateityje sieksime sukurti pasaulinį kakavos, kurios tiekimo grandinėje nėra naikinami miškai, tinklą, taip pat ir platesne apimtimi vykdyti savo įsipareigojimus žmogaus teisėms mūsų kakavos tiekėjų kontekste bei propaguoti vietinių gyventojų ir jų bendruomenių teises.

Siekdami šio tikslo, kartografuosime 100 proc. savo tiekimo grandinės GPS signalu iki pat ūkių lygmens, atliksime rizikos vertinimą ir patvirtinsime veiksmų planus visoms šalims, iš kurių įsigyjame kakavos, įskaitant Dramblio Kaulo Krantą ir Ganą (kur auginama beveik 65 proc. pasaulio kakavos), Indoneziją, Braziliją, Kamerūną ir Ekvadorą.

Taip pat skatinsime partnerystę su kakavos tiekėjais, vyriausybėmis ir pilietinės visuomenės partneriais, su kuriais turime bendrą tikslą – išsaugoti miškus ateičiai – ir esame įsipareigoję spartinti mūsų progresą dirbdami tik su tais kakavos tiekėjais, kurie gali būti laikomi atskaitingais įgyvendinant siekius, numatytus mūsų plane „Kakava ateinančioms kartoms“.

Daugiau iš „Mars“