Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Skalsi gerovė
Heading
Mokslas yra „Mars“ veiklos centre
Subheading
Tvarių bendruomenių kūrimosi visame pasaulyje užtikrinimas

Į kiekvieną „Mars“ kūrinį įdedame truputį – arba labai daug – mokslo, nes mes tiriame, analizuojame ir išmokstame sukurti aukščiausios kokybės produkciją bei paslaugas. Tačiau čia, „Mars“, nesame susitelkę vien į tai, ką parduodame. Manome, kad šiandienos moksliniai tyrimai gali padėti sukurti  geresnę  ateitį, kuri būtų sveikesnė ir tvaresnė bendruomenėms visame pasaulyje.  

Toliau pateikiame tris neseniai „Mars“ atliktus mokslinių tyrimų projektus ir tai, kaip jų rezultatai paveiks ateitį. 

  • Bendradarbiavome su pasauliniais partneriais, kad galėtumėme pritaikyti technologiją, vadinamą „Foldit“ – dėlione pagrįstą vaizdo žaidimą, kad rastumėme sprendimus, galinčius padėti išnaikinti aflatoksinus – maiste esančius kancerogenus, kuriuos gamina tam tikras grybelis, esantis javuose, pvz., kviečiuose, kukurūzuose ir žemės riešutuose. Koks mūsų tikslas? Panaudoti dėlionių mėgėjų išmonę, kad būtų galima rasti galimų sprendimų, kuriuos „Mars“ mokslininkai galėtų toliau tyrinėti laboratorijoje ir tokiu būdu siektų galiausiai išnaikinti mirtinai pavojingas aflatoksinus.
  • Baobabas, papajos ir bambaros žemės riešutai yra svarbios Afrikos maistinės kultūros.„Mars“ padėjo įkurti Afrikos retųjų kultūrų konsorciumą, skirtą šių augalų tyrimams, siekiant, kad jie būtų maistingesni ir galėtų atlaikyti klimato kaitos padarinius. Mūsų darbuotojai dirbo kartu su „Google“, UNICEF ir kitais partneriais, kad nustatytų šių ir dar 98 kitų Afrikos maistinių kultūrų genomo seką, siekdami padėti užtikrinti sveiką ir maistingą ateitį 600 milijonų kaimuose gyvenančių afrikiečių – smulkių ūkininkų ir jų šeimų, kurios nuo jų priklauso.
  • Flavanoliai yra natūralūs junginiai, randami daugelyje augalų. Prieš maždaug 20 metų, pradėjome vykdyti didžiausią pasaulyje programą, tiriančią kakavos flavanoidų poveikį mitybai.Mūsų darbuotojų komanda, kartu su institucijomis partnerėmis, įskaitant Nacionalinius sveikatos institutus ir Fredo Hutčisono vėžio tyrimų centrą, nustatė, jog šie flavanoidai teigiamai prisideda prie širdies ir kraujagyslių bei kognityvinės sveikatos, padėdami palaikyti kraujagyslių lankstumą ir optimalią formą.(Prieš jums papildant šokolado atsargas, prisiminkite, kad šiuos privalumus suteikia kakavos pupelėse esantys junginiai, iš kurių tik nedaugelį galima rasti tipinėje šokolado plytelėje).

Mokslas yra tokia svarbi „Mars“ dalis, kad mes sukūrėme savo mokslinių tyrimų ir rezultatų pritaikymo politiką, kuri reglamentuoja tai, kaip atliekame ir stebime visus tyrimus, kuriuose dalyvaujame – taip siekiame užtikrinti aukščiausius mokslinius standartus. Mūsų tikslas – suteikti savo darbuotojams ir pasauliniams partneriams visas įmanomas priemones, kurių reikia norint atlikti patikimus, kokybiškus mokslinius tyrimus, turinčius didelį teigiamą poveikį mus supančiam pasauliui.

Daugiau iš „Mars“