Karjeros galimybės Mars Lietuva

Heading
„Mars Lietuva“ praėjusiais metais pagamino rekordinį produkcijos kiekį

Gargždai, 2022 m. sausio 25 d.

Maistą gyvūnams augintiniams Gargžduose gaminanti „Mars Lietuva“ 2021-uosius užbaigė pagaminusi rekordinį produkcijos kiekį – 103 tūkst. tonų. Bendrovės teigimu, sparčiai augusias gamybos apsukas didele dalimi lėmė pastarųjų metų investicijos į gamybos efektyvinimą, modernizavimą ir pajėgumų didinimą. 

„Pagamintos produkcijos kiekio augimą fiksuojame kelerius pastaruosius metus, o praėjusiais metais perkopėme ir simbolinę 100 tūkst. tonų per metus ribą. Visų pirma, tai yra intensyvių įmonės investicijų į gamybos linijų modernizavimą, procesų efektyvinimą akivaizdus rezultatas. Kitos priežastys, lėmusios gerus gamybos rodiklius, susijusios ir su mūsų sektoriumi bei pandemija: šiuo laikotarpiu augo gyvūnų maisto paklausa, kadangi daugiau laiko leisdami namuose žmonės skyrė daugiau dėmesio augintiniams“, – pažymi Aušra Žemaitienė, „Mars Lietuva“ generalinė direktorė.

Ji priduria, kad ne mažiau svarbus ir stabilus tiekimo grandinių veikimas, kurį įmonei padeda užsitikrinti ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais ir abipusis pasitikėjimas.

„Mars Lietuva“ tiek praėjusiais, tiek pirmaisiais pandemijos metais dirbo visu pajėgumu. Praėjusiais metais „Mars Lietuva“ į gamybos inovacijas ir efektyvinimą investavo per 4 mln. eurų, į darbo aplinkos gerinimą – 210 tūkst. eurų.  

Bendrovė 2021 metais didino tiek tradicinei, tiek elektroninei prekybai skirtos produkcijos apimtis – vien produkcijos internetinei prekybai pernai pagaminta 8,3 tūkst. tonų.

„Mars Lietuva“ – viena didžiausių eksportuotojų Lietuvoje. Bendrovė savo produkciją eksportuoja į 21 ES šalį, taip pat Šveicariją, Norvegiją, Turkiją, Ukrainą, Australiją, Tailandą, Braziliją, o daugiau nei trečdalis visos pagamintos produkcijos eksportuojama į Jungtinę Karalystę.