Eyebrow
„Cocoavia™“
Heading
„Mars“ ir tyrimo partneriai tiria kakavos flavanolių naudą

COCOAVIA ™ yra kakavos ekstrakto maisto papildas. Jis sukurtas, remiantis daugiau nei 20 metų vykdytais sveikatos ir biomedicinos moksliniais tyrimais, susijusiais su kakavos flavanolių potencialu širdies ir kraujagyslių funkcijai palaikyti.

Bėganti moterisKakavos flavanoliai didina azoto oksido kiekį, kuris padeda atpalaiduoti arterijų sieneles ir palaiko sveiką kraujotaką visame kūne, palengvindamas būtino deguonies ir maistinių medžiagų išnešiojimą į svarbiausius organus, pvz., širdį ir smegenis. Papildas COCOAVIA™ užtikrina 375 mg kakavos flavanolių vienoje porcijoje kiekį – tai kol kas didžiausias kiekis papilduose. 

Jau daugiau nei 20 metų „Mars“ atlieka išsamius tyrimus, siekdama geriau suprasti kakavos flavanolių vaidmenį palaikant žmonių sveikatą. Mūsų tyrimai taip pat paskatino sukurti patentuotą procesą, pavadintą COCOAPRO®, kuris išsaugo natūraliai ir dideliais kiekiais susidarančius flavanolius, randamus kakavmedžiuose.

„CocoAvia“ produktai Bendradarbiaudami su kai kuriomis žymiausiomis pasaulio mokslo institucijomis, paskelbėme daugiau nei 150 recenzuotų mokslo darbų ir turime išsamų su kakavos flavanoliu susijusių patentų portfelį. Be to, dalyvaujame viešojo ir privačiojo sektorių partnerystėje su bendradarbiais iš Harvardo universiteto, Fredo Hutchinsono vėžio tyrimų centro, Nacionalinio sveikatos instituto ir „Pfizer“, kad atliktume „Kakavos papildų ir multivitaminų“ rezultatų tyrimą (COSMOS). Vykdomas daugiau nei penkerius metus ir turintis beveik 22 tūkst. dalyvių, COSMOS yra didžiausias klinikinis su mityba susijęs kakavos flavanolių bei multivitaminų poveikio širdies ir kraujagyslių sveikatai bei vėžiui tyrimas.

Call To Action