Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Mars Edge
Heading
Taikant inovatyvų požiūrį, buvo pristatytas maistingas produktas: „GoMo™ Dal Crunchies“

Šiuo metu daugiau nei pusės pasaulio gyventojų mityba yra vienu ar kitu atžvilgiu nevisavertė.„Mars“ siekia, kad rytojaus pasaulyje žmonės – ypač vaikai – nejaustų maisto stygiaus.Naujas verslo segmentas „Mars Edge“ buvo sukurtas tam, kad naujausi mokslo, technologijų ir duomenų pasiekimai bei novatoriškos partnerystės leistų rasti sprendimus į tokius sudėtingus klausimus.

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują produktą – „GoMo™ Dal Crunchies“, kuriuo tik ką pradėjome prekiauti Indijoje.„GoMo™“ – tai maistingas produktas, sukurtas specialiai tam, kad mokyklinio amžiaus vaikai Indijoje būtų aprūpinami baltymais ir svarbiausiais mikroelementais. Šiuo keleto puikių skonių produktu vaikai gali mėgautis už prieinamą kainą.

Produktas pagamintas daugiausiai iš geltonųjų žirnių. 35 g porcijoje yra 6 g baltymų ir nuo 15 proc. iki 100 proc. rekomenduojamos pagrindinių mikroelementų, įskaitant geležies, vitaminų A, B12, C ir D dienos normos. Kadangi tai ankštinis produktas, „GoMo™“ taip pat turi didelį kiekį lizino, ribojančio aminorūgšties kiekį indų dietoje.„GoMo™“ yra registruotas maisto papildas. Čili, citrinų ir pipirų, žaliojo čatnio ir masalos skoniai, pritaikyti vietiniams gyventojams, užtikrina, jog „GoMo™“ būtų ne tik maistingas, bet ir patrauklaus skonio. Šiuo metu „GoMo™“, priklausomai nuo kiekio, yra parduodamas po 20 ir po 10 rupijų, todėl manome, jog tai padės didesniam skaičiui žmonių įsigyti maistingų produktų.

Bendradarbiavimo ir inovacijų sėkmė

Tam, kad „GoMo™“ taptų realybe, reikėjo intensyvaus bendradarbiavimo ir novatoriško požiūrio į verslą, įskaitant produktų kūrimą ir platinimą.

Viskas prasidėjo nuo inovacijų grupės idėjos, o dienos šviesą produktui padėjo išvysti bendra „Mars“ ir „Tata Trusts“ – vienos žinomiausių Indijos filantropinių organizacijų – vizija. „Tata Trusts“ indėlis – žinios apie mitybą Indijoje, vietinių bendruomenių ir jų poreikių supratimas bei platinimo tinklas.

Kuriant „GoMo™“, buvo remiamasi įrodymais grįstu požiūriu. Kad sukurtume „GoMo™“, kuris padeda spręsti esmines mitybos problemas Indijoje, dirbome kartu su mitybos ekspertais, įskaitant St. John's tyrimų institutą, įsikūrusį Bangalore, ir Kalifornijos universitetą (Deiviso padalinį).

Taip pat norėjome užtikrinti, kad „GoMo™“ būtų prieinamas ten, kur Indijoje jo labiausiai reikia – sunkiai pasiekiamuose neurbanizuotų regionų kaimuose. Kad galėtume platinti šį produktą, pasitelkėme novatorišką požiūrį. Dirbame kartu verslininkais, esančiais arčiausiai vartotojų, įskaitant moterų savipagalbos grupes, kad „GoMo™“ būtų pardavinėjamas vaikštant nuo durų prie durų ir atokiuose kaimuose esančiose mažose kaimo parduotuvėlėse.Jau pradėjome prekiauti dviejose valstijose – Utar Pradeše ir Maharaštroje – čia gyvena maždaug trečdalis prastai besimaitinančių Indijos vaikų. Manome, kad naujoviškas požiūris į produktų kūrimą ir platinimą leis gerą, mokslo įrodymais pagrįstą ir maistingą produktą padaryti prieinamesniu tiems, kuriems jo reikia.

Žingsnis į priekį

Suvokiame, kad šiuo vieninteliu veiksmu neišspręsime viso pasaulio sveikatos problemų, tačiau tai yra mažas žingsnelis teisinga kryptimi.Taip pat suvokiame, kad esame kelyje. Daugeliu atvejų, darome kažką naujo ir mums teks mokytis iš savo pastangų. „Mars Edge“ darbuotojai džiaugiasi pokyčiais, kuriuos galbūt lemsime Indijoje, ir nekantrauja pamatyti savo darbo rezultatus siekiant per mitybą pakeisti žmonių gyvenimus į gerąją pusę.

GoMo™ Dal Crunchies

Daugiau iš „Mars“