Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Įvertinimas už etiką
Heading
Pasaulinės pastangos skatinti pokyčius laimi dar vieną „Etiškiausias“ apdovanojimą

Mums dirbant šiandien, kad sukurtumėme pasaulį, kurio norime rytoj, mūsų pastangas mato visas pasaulis! Antrus metus iš eilės „Ethisphere® Institute“ įtraukė mus į savo etiškiausių 2019 m. pasaulio įmonių sąrašą.

Šiais metais „Ethisphere®“ įvertino 128 prizininkus iš 21 šalies ir 50 pramonės šakų. Jie įvertino kiekvieno iš mūsų už pastangas tobulinti bendruomenes, suburti pajėgią ir įgalinančią darbo jėgą bei skatinti į etiką orientuotą kultūrą. Mes sulaukėme pripažinimo maisto perdirbimo ir platinimo kategorijoje už stiprios kultūros darbo vietoje skatinimą, autentišką lyderystę ir įsipareigojimą skaidrumui, įvairovei ir įtraukčiai.

„Šiandien darbuotojai, investuotojai ir suinteresuotosios šalys daugiausiai vilčių dėl lyderystės sprendžiant visuomenės problemas deda į įmones. Įrodyta, kad įmonės, kurios turi ilgalaikę, tikslais pagrįstą strategiją, ne tik pranoksta kitas, tačiau ir išlieka rinkoje“, – teigė „Ethisphere“ generalinis direktorius Timothy Erblichas. „Sveikinu visus, dirbančius „Mars“, pelniusius šį pripažinimą.“

Šio įvertinimo pagrindas – penki „Mars“ Principai – idealai, kuriuos esame išskyrę ir kurie mums padeda auginti savo verslą taip, kad tai prisidėtų ir prie žmonių, ir prie planetos gerovės. Tuo tarpu mūsų 2017 m. inicijuotas planas „Sustainable in a Generation“ nurodo gaires, kaip padaryti pasaulį geresne vieta ateinančioms kartoms. Sekdami ramsčiu „Sveika planeta“ įvairiais būdais stengiamės sumažinti savo poveikį aplinkai, įskaitant probleminio plastiko pašalinimą ir mūsų tikslą – iki 2025 m. perdirbti 100 proc. plastiko. Pasitelkdami ramstį „Puoselėjanti gerovė“ norime, kad mūsų produktai taptų sveikos gyvensenos dalimi kaip įmanoma lengviau. Viena iš iniciatyvų siekiama, kad vienoje beveik visų konditerijos gaminių porcijoje būtų mažiau nei 250 kalorijų. Galiausiai, esame įsipareigoję padėti kitiems savo ramsčio „Klestintys žmonės“ pagrindu. Vykdydami tokias iniciatyvas, kaip „Mars“ moterys“, atveriame galimybes moterims, tuo pat metu pabrėždami savo įvariapusiškumą ir stiprindami savo įsipareigojimus dėl integracijos.

„Mars“ dar kartą turi garbę būti įtraukta į „Ethisphere Institute“ etiškiausių pasaulio įmonių sąrašą,“ – sakė „Mars“ viceprezidentė Stefamie Straub. „Nuo ambicingų mūsų plano „Sustainable in a Generation“ tikslų iki etikos kultūros, kuria gyvena mūsų 115 000 darbuotojų, visi laikomės vieno aukšto standarto – imtis aiškių veiksmų šiandien, kad sukurtumėme geresnį rytojų.“

„Ethisphere Institute“ skaičiuoja nacionalinio apdovanojimo balus penkiose pagrindinėse kategorijose: etikos ir atitikties programų (35 proc.), įmonių pilietiškumo ir atsakomybės (20 proc.), etikos kultūros (20 proc.), valdymo (15 proc.) ir lyderystės, inovacijų ir reputacijos (10 proc.). Kaip ir visos vertinimo procese dalyvaujančios įmonės, gausime išsamią savo balų apskaitos ataskaitą, suteiksiančią mums vertingos informacijos apie tai, kaip atrodome, palyginti su kitomis pirmaujančiomis organizacijomis.

„Ethisphere“ – pasaulinis etiško verslo praktikos standartų apibrėžimo ir tobulinimo lyderis, remiantis metinį apdovanojimą, vėliau šį pavasarį ataskaitoje ir internetinėje transliacijoje paskelbs geriausias 2019 metų laimėtojų praktikas ir įžvalgas.

Dėkoju ir sveikinu mūsų darbuotojus! Žinome, kad apdovanojimai, tokie kaip šis, yra suteikiami dėl jų kasdien atliekamo darbo, kuomet kartelė aukštyn keliama puikiai atliekamais gerais veiksmais.

Daugiau iš „Mars“