Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
Žvilgsnis į ateitį
Heading
CEO Grantas F. Reidas kalba apie verslo transformaciją
Subheading
Mūsų CEO su „Bloomberg“ kalba apie transformaciją, tikslą ir tvarumą

Neseniai vykusioje „Bloomberg“ verslo savaitėje mūsų generalinis direktorius Grantas F. Reidas atskleidė, kodėl korporacijai „Mars“ pavyko išlikti stipriai pastaruosius 100 metų. Jo nuomone, visa tai priklauso nuo emocinio ryšio su jumis, vartotojais. Vartotojus įtraukia ne tik mūsų produkcija – jie yra mūsų vizijos dalis: pasaulis, kurio norime rytoj, priklauso nuo to, kaip dirbame šiandien. Ne tik įmonei „Mars“, tačiau ir visiems kitiems.
 
„Mars“ išties tiki, jog pasaulis, kurio norime rytoj, prasideda nuo to, kaip dirbame šiandien. Tai ne tik vizija, tai – mūsų bendravimo su pasauliu kompasas – tvirtas žvilgsnis į ateitį ir pasirinkimai, padedantys mums siekti progreso trumpalaikėje perspektyvoje nepakenkiant mūsų ateities, kurią norime sukurti, vizijai.

G. Reidas apie „Mars“: „Mūsų vizija yra išlaikyti privatų įmonės valdymą.“ Jis paaiškino, kad korporacijai išliekant šeimai priklausančia įmone, „Mars“ turi finansinę nepriklausomybę priimti sprendimus atsižvelgdama į ilgalaikę perspektyvą. „Veikla be tikslo nėra prasminga. Tikslas be efektyvumo yra nepasiekiamas. Turime įgyvendinti abu šiuos dalykus.“ Tai vizija, kuri, jo manymu, bendrovei leis veikti ateinančius 100 metų ir dar ilgiau. Savo interviu G. Reidas paaiškino, kad „Mars“ aktyviai stengiasi sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą, remti vietos bendruomenes ir tiekti maistingus patiekalus šeimoms bei gyvūnams augintiniams visame pasaulyje.
 

G. Reidas taip pat aptarė galimybes ir iššūkius šiandienos sparčiai besiplėtojančiame versle bei socialinėje ir aplinkosaugos terpėse. Jis pasidalino žinia, kad didindami augimą pagrindinėse savo kategorijose, tikimės pardavimus padidinti dvigubai – iki 70 milijardų JAV dolerių, tuo pačiu pasinaudodami galimybėmis išplėsti savo portfelį ir vertę, kurią galime suteikti vartotojams įsigydami kitus verslus.
 
Jis padarė išvadą, jog dėmesys ateičiai, kurią norime sukurti, tuo pat metu laikantis penkių „Mars“ principų, leis sukurti ateitį, kuria galėsime didžiuotis.

Norėdami sužinoti daugiau apie G. Reido požiūrį – pradedant šeimos dalyvavimu versle ir baigiant informacija, kodėl konditerijos įmonė pasirinko plėstis į gyvūnų augintinių priežiūros verslą – skaitykite visą „Bloomberg“ publikaciją čia.

Daugiau iš „Mars“