Eyebrow
GoMo™ Dal Crunchies
Heading
Padeda užpildyti mitybos spragas Indijoje

Neseniai pristatėme naują produktą – „GOMO™ Dal Crunchies“. GOMO™, kuriame gausu baltymų ir mikroelementų, yra skirtas padėti iš dalies išspręsti 6–18 metų Indijos vaikų mitybos problemas.

Šis mokslu pagrįstas, įperkamas ir skanus produktas buvo sukurtas kartu su mitybos ekspertais Indijoje, Europoje ir JAV, ir buvo pristatytas išskirtinio mūsų bendradarbiavimo su „Tata Trust“ – viena pirmaujančių filantropinių organizacijų Indijoje – dėka.

35 g GOMO™ porcijoje yra 6 g baltymų ir nuo 15 proc. iki 100 proc. šiai amžiaus grupei rekomenduojamos pagrindinių mikroelementų, įskaitant geležies, vitaminų A, B12, C ir D dienos normos (RDN). Iš daržovinių kultūrų pagamintas produktas „GoMo™“ taip pat turi didelį kiekį aminorūgšties lizino, kurios stinga tradicinėje indų mityboje. GOMO™ yra registruotas maisto papildas.

Siūlomi trys skirtingi GOMO™ skoniai – „Masala Mix“, „Green Chutney“ bei „Chilli Lemon Pepper.“ Taip pat pasirinkome naujovišką platinimo tinklą – moterims skirtas savipagalbos grupes, kaimo vietovėse esančias parduotuves ir kitus arčiausiai vartotojų esančius verslininkus, kad pasiektumėme Indijos kaimo vietoves, pradedant Utar Pradešo ir Maharaštros valstijomis.

GoMo™ Dal Crunchies