Karjeros galimybės Mars Lietuva

Mars Brands
Eyebrow
Skalsi gerovė
Heading
Aukštų rinkodaros standartų laikymasis
Subheading
Pagalba žmonėms gyventi sveikiau ir laimingiau

Turėdami daug gerai žinomų prekių ženklų visame pasaulyje, į rinkodarą žvelgiame atsakingai. Veikloje vadovaujamės „Mars“ rinkodaros kodeksu, kuris numato teikti aiškią informaciją ir skatiną tinkamą mūsų produktų ir paslaugų naudojimą.

Išties, mes užsibrėžėme tikslą išlaikyti daugiau nei 95 proc. suderinamumą su reklaminio turinio standartais ir daugiau nei 97 proc. suderinamumą su reklamos teikimo standartais.Didžiuojamės, jog 2017 m. viršijome abu šiuos tikslus.

Atsakingos rinkodaros valdymo ataskaita yra pirmoji „Mars“ valdymo ataskaita, stebinti mūsų pažangą įgyvendinant  pasaulinį žmonių maistui skirtą „Mars“ rinkodaros kodeksą.Jame pateikiama daugiau informacijos apie mūsų požiūrį į kodekso valdymą, mūsų pradinę sėkmę, taip pat ir tobulintinas sritis. Mus džiugina 2017 m. išvados, kurios tik padės mums patobulinti savo atsakingą rinkodarą. Dar daugiau – tikimės, jog pasidalijimas išvadomis paskatins tolesnę rinkodaros atskaitomybę visoje pramonėje.

MŪSŲ ATSAKINGOS RINKODAROS VEIKSMŲ PLANAS IR PROGRESAS

Mes buvome viena iš pirmųjų įmonių, 2007 m. inicijavusių atsakingą rinkodaros kodeksą, kuris buvo taikomas visai (žmonėms skirtų) maisto produktų rinkodarai ir apėmė daug įsipareigojimų, kurie išvardyti toliau.

  • Jokios reklamos jaunesniems nei 12 metų vaikams (arba 13 m. elektroninės komunikacijos atveju) ir būtinos informacijos tėvams suteikimas, kad jie galėtų priimti vaikams palankius sprendimus.
  • Nenaudoti įžymybių bei licencijuotų personažų, skirtų vaikams iki 12 m. amžiaus. Mūsų M&M’S® gairėse dėl personažų naudojimo dėmesys sutelkiamas į veiksmus ir kalbą, siejamus su vyresne auditorija, ir pabrėžiame jų bruožus, būdingus suaugusiesiems.
  • Dienos kalorijų normos gairių (arba joms prilygstančios informacijos) pateikimas ant pakuočių priekio ir galinės pusės.Didžiuojamės būdami viena pirmųjų pasaulinių maisto ir gėrimų įmonių, kurios teikia rekomendacijas apie tai, kaip dažnai turėtų būti mėgaujamasi mūsų produktais, kuriuos derėtų vartoti saikingai.
  • Šokolado ir konditerijos gaminių, parduodamų vienetais, kalorijų ribojimas iki 250 ar mažiau. Tai padeda vartotojams priimti atsakingus sprendimus, ypač todėl, kad pradedame siūlyti daugiau pakuočių su dar mažiau kalorijų turinčiais produktais.

Turėdami tvirtą įsipareigojimą atsakingai rinkodarai, šiandien suteikiame vartotojams informaciją, kurios jiems reikia, kad priimtų sveikesnius sprendimus geresniam rytojui.