Karjeros galimybės Mars Lietuva

Eyebrow
„Mars Petcare“
Heading
10 metų gyvūnams augintiniams draugiški biurai
Subheading
Geriausi žmogaus draugai darbe

Augintiniai pasaulį daro geresne vieta ir manome, kad biurai – viena tokių vietų. Per pastaruosius 10 metų „Mars Petcare“ padarė biurus draugiškus gyvūnams, kuriuose augintiniai ne tik laukiami, tačiau yra esminė mūsų darbovietės kultūros dalis.  

Dešimtmetis su augintiniais biuruose mums reiškė ne tik smagią darbinę atmosferą. Buvo įrodyta, jog bendravimas su augintiniais padidina produktyvumą, sumažina stresą darbovietėje, daro mus aktyvesniais ir padidina socializavimąsi. Tai turi privalumų ir mūsų keturkojams draugams. Galimybė augintiniams praleisti dieną su savo šeimininkais, o ne vieniems, padeda jiems jausti didesnį pasitenkinimą gyvenimu. Manome, kad nauda tuo nesibaigia, todėl investuojame daugiau nei bet kuri kita įmonė, kad geriau suprastume gyvūnų augintinių žmonėms teikiamą naudą, padėdami užtikrinti geresnį rytojų tiek gyvūnams, tiek jų šeimininkams.  

Per pastaruosius 10 metų investavome į biuro funkcines savybes, sukurtas atsižvelgiant į naminių gyvūnų poreikius, įskaitant šunų vedžiojimo takus, žaidimų aikšteles, šunims draugiškus pasitarimų kambarius ir žaidimų vietas. Net siūlome „Petiquette Policy“ (augintinių etiketą) ir „Paw-ternity Leave“ (laisvadienius gyvūnų augintinių priežiūrai), kurių metu darbuotojai gali pasiimti apmokamas „atostogas“, siekiant padėti gyvūnams augintiniams aklimatizuotis naujuose namuose. Įžengdami į kitą naminiams gyvūnėliams draugiškų biurių dešimtmetį, mes ir toliau siūlome patogumus bei paslaugas, padedančias geriau integruoti augintinius mūsų biurų erdvėse.

Tai sveikintinas darbovietės privalumas daugiau nei 85 000 mūsų augintinius mylinčių darbuotojų. Su kailiniuotais draugais prie stalo, darbui pasišventę mūsų darbuotojai dirba ne tik „Mars Petcare“, tačiau ir visų augintinių labui.

Daugiau iš „Mars“