Karjeros galimybės Lietuvoje

 

Patyrę profesionalai

Nuolat ieškome patyrusių profesionalų, kurie galėtų pakylėti mus į aukštesnį lygmenį. Mums nebūtina ypatinga patirtis, svarbiausia - ryžtas jau šiandien atkakliai dirbti dėl rytojaus pokyčių.

Sužinoti daugiau

Darbo pasiūlymai Lietuvoje

Ballarat_Teamwork_R&D Supply.jpg

GPTW Belgium 2018.jpg

Studentai ir absolventai

Šiandien – absolventas, rytoj – lyderis. Prisijunk prie Mars, ir Tau suteiksime įrankius, įgūdžius bei patirtį, kuri leis kurti pasididžiavimo vertą tavo ateitį. Kasmet organizuojame vasaros ir žiemos praktikas, bei kviečiame dalyvauti MELE programoje (Mars Engineering Leadership Experience)

Mars  atveria galimybes studentams ir absolventams, turintiems įvairių įgūdžių ir patirties! Įsitikinkite, ar jau peržvelgėte mūsų siūlomas programas ir jus dominančių darbo vietų aprašymus – taip dar daugiau sužinosite apie įgūdžius ir kompetencijas, kurių ieškome. Nuolat ieškome ambicingų talentų, galinčių tapti rytojaus lyderiais! 

Mars studentų programos

 

Vasaros ir žiemos praktikų programos 2-4 kurso studentams

Birželio–rugpjūčio ir vasario–balandžio mėnesiais siūlome Tau ugdyti profesinius įgūdžius, atliekant praktiką Mars Lietuva. Mūsų tikslas  – kurti abipusę naudą. Atlikdamas praktiką Tu mokysiesi, įgysi patirties ir susidarysi nuomonę apie darbdavį. Mes, savo ruožtu, atsižvelgsime į Tavo lūkesčius ir galbūt pakviesime tapti didelio ir darnaus kolektyvo dalimi! Atrankos į praktikų programas skelbiamos kovo–balandžio (vasaros praktikai), gruodžio–sausio (žiemos praktikai) mėnesiais.

Turi klausimų? Kreipkis [email protected]

 

Praktikos metu siūlome:

  • Realias tavo studijas atitinkančias užduotis
  • Vadovo ir patyrusių kolegų konsultacijas
  • Darbo užmokestį
  • Galimybę dalyvauti skyriaus ir įmonės renginiuose
  • Apgyvendinimą (pagal poreikį)
  • Tolimesnės tarptautinės karjeros perspektyvas 

Mars studentų programos

Praktikų pasiūlymai   

IMG 6100 no noise.jpg

Išskirtinė karjeros galimybė magistrą baigusiems absolventams - MELE

Mars Engineering Leadership Experience (MELE) yra programa, suteikianti galimybę dar sparčiau siekti karjeros inžinerijos srityje. Tavo technikos srities ir lyderystės kompetencijos plėtojamos įgyvendinant vienerių metų trukmės projektus užsienio šalyse. Galėsi prisidėti prie visame pasaulyje žinomų prekės ženklų tobulinimo ir drauge su komandomis kurti naujus, tuo pačiu metu turėdamas pakankamai laiko įgyti žinių ir įgūdžių tiek „kietojoje“ technikos  srityje, tiek „minkštųjų“ kompetencijų srityje. 

Sužinoti daugiau 


Mars Lietuva skyriai

Būdamas Mars bendradarbiu, turėsi galimybę pakeisti savo karjeros kryptį. Atrask skirtingas pozicijas, prie kurių galėtum prisijungti, ir įsitikink, kur Tave gali nuvesti karjera Mars!

MarsWrigley MCA Australia Factory 145.jpg

Technikos skyrius

Tai Inžinerijos, Mechanikos, Automatikos ir Energetikos padalinių visuma. Skyriuje dirba daugiau nei 40 žmonių komanda, kuri rūpinasi mūsų gamyklos įrengimais, diegia naujoves ir inovacijas, įgyvendina inžinerinius projektus.

20220126 084149.jpg

Kokybės ir technologijų skyrius

Kokybės skyrius – tai komanda, kuri apibrėžia mūsų veiklą, procesą ir standartus, kad atitiktume aukščiausios kokybės reikalavimus. Nuo naujų technologijų diegimo, stiprinant maisto saugumą visoje tiekimo grandinėje atsižvelgiant į esamus iššūkius, iki aukščiausios kokybės, vartotojų lūkesčius pranokstančios produkcijos.

IMG 4559.jpg

Gamybos skyrius

Gamybos skyrius - didžiausias Mars Lietuva skyrius, jungiantis 600 žmonių komandą. Skyriaus tikslas -užtikrinti sklandų ir saugų gamybos darbą bei procesus. Čia gaminamas saugus, subalansuotas ir vartotojų puikiai atpažįstamas bei mėgstamas gyvūnų augintinių maistas - WHISKAS®, SHEBA®, PEDIGREE® ir kiti puikiai žinomi  prekiniai ženklai.

IMG_6560.jpg

Darbuotojų saugos ir aplinkosaugos skyrius

Šis skyrius rūpinasi darbuotojų sauga, ergonomiškomis darbo vietomis bei aplinkosauga, aplinkosaugos projektais ir tvarumo skatinimu įmonėje. Skyriaus šūkis „Saugus darbe - laimingas namie“.

IMG_2623.jpg

Personalo skyrius

Mūsų Žmonės yra viena svarbiausių priežasčių, kurios skatina kitus prisijungti, pasilikti ir ilgus metus augti visiems drauge. Mūsų Personalo komanda atlieka lemiamą vaidmenį, randant geriausius talentus mūsų kompanijai, ir sukuriant palankiausią aplinką bendradarbiams mokytis ir tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje.

DSC 3391.jpg

Kiti skyriai ir padaliniai 

Karjera Mars neturi ribų, kviečiame ieškoti pasiūlymų ir prisijungti prie anksčiau išvardintų skyrių arba atrasti naujas galimybes su Mars. Turite klausimų? Parašykite [email protected]

Laukiame Tavęs prisijungiant!

Asset Download