Darbuotojų gerovė ir papildomos naudos

Mūsų darbuotojai padeda mums kurti geresnę ateitį, todėl užtikriname, kad jie jaustų didelį palaikymą šiandien. Štai keletas mūsų gerovę ir sveikatingumą užtikrinančių privalumų. 

life balance

financial problem

flex

Darbuotojams siūlome gerovės ir sveikatingumo programas, padedančias  palaikyti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą bei suvaldyti stresą. Visi darbuotojai turi galimybę pasnaudoti papildomu sveikatos draudimu. Suteikiame finansinę pagalbą ligos, negalios ir mirties atveju. Visi darbuotojai nuo pirmos dienos yra apdrausti gyvybės, traumų ir kritinių ligų draudimu. Mūsų ištobulinta lanksti politika atitinka individualius darbuotojų poreikius ir gyvenimo būdą.

Reward

Executive pay

life balance

Mes puoselėjame pripažinimo kultūrą, todėl nuolat apdovanojame darbuotojus už jų pasiekimus, inovatyvias idėjas ir "Penkių Mars Principų" demonstravimą. Siūlome konkurencingą atlygį ir vieną geriausių papildomų naudų paketų Lietuvoje. Mūsų atlygis nustatomas vadovaujantis Mars atlygio sistema, kuri užtikrina skaidrumą ir sąžiningumą. Visiems mūsų darbuotojams suteikiama galimybė kartu su įmone prisidėti prie ilgalaikio taupymo dalyvaujant III pensijų kaupimo pakopoje.