Mokymasis ir tobulėjimas

Stebėkite savo karjeros pakilimą su Mars

Mes vertiname savo darbuotojus ir jų įspūdingą indėlį į mūsų verslą, todėl manome, kad tiesiog elgiamės sąžiningai, investuodami į jų ateitį. Visi mūsų darbuotojai nuo pat pirmos dienos yra konsultuojami ir kuruojami, jiems suteikiamos mokymų galimybės ir atveriamas kelias siekti pasididžiavimo vertos karjeros. Darbuotojams suteikiamos unikalios, pasaulyje pripažintos mokymosi priemonės. Apie jas skaitykite toliau. 

rectangle

Mūsų įsitikinimu, mokymasis ir tobulėjimas yra sėkmingos kasdienės veiklos pagrindas. Suteikdami darbuotojams galimybę tobulėti dirbant savo pozicijose ir skaitmeninę prieigą prie įvairių mokymosi programų bei apdovanojimus pelniusių lyderystės programų, įgaliname juos valdyti savo karjeros augimą. 

competency

Mūsų pasaulinio lygio kompetencijų modelis aprėpia visas funkcines sritis ir suteikia visiems mūsų darbuotojams galimybę aiškiai suprasti, kaip jie gali tobulėti. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo tiesioginiu vadovu darbuotojai gali įgyti įgūdžių ir kompetencijų, kurios būtinos siekiant tikslo, kad ir koks karjeros kelias pasirenkamas.

mars university

Mars universitetas arba Mars U, kaip jį paprastai vadiname, neturi fizinio pastato.  Mars U  sudaro 11 funkcinių fakultetų ir specialių sričių ekspertai, kurie padeda ugdyti mūsų darbuotojų gebėjimus, kad jie galėtų užtikrinti savo kasdienes veiklas ir siekti karjeros tikslų.

drivers

Nuolat bendradarbiaujame su aukščiausios klasės mokymosi institucijomis, tokiomis kaip Kūrybinės lyderystės centras, Londono verslo mokykla, Tarptautinis vadybos plėtros institutas, INSEAD ir Darden (Virdžinijos universitetas). Mars U - tai verslo mokykla ir virtuali išteklių biblioteka, skatinanti mokytis visą gyvenimą, sekant Mars Penkiais Principais.

PD

Mūsų 70/20/10 mokymosi modelis, aprėpiantis kitų darbuotojų patirties perdavimą, įvairius skaitmeninius arba socialinius metodus, vidinius mokymus, socialinę patirtį, mentorystę ir mokymąsi per praktiką. Pagal mūsų modelį tik 10 proc. šio proceso vyksta kursų ir mokymų forma. Kiti 20 proc. - puikių mentorių ir kolegų pagalba, o likusieji 70 proc. – tai galimybė mokytis darbo vietoje. 

Reward

Būdamas Mars darbuotoju, jūs mėgausitės tuo, kad mokymasis niekada nesibaigia. Mes taip manome ne vieninteliai. 2017 m. už pagreitintos lyderystės programą mums buvo įteiktas Europos vadybos plėtros federacijos GOLD Excellence in Practice apdovanojimas. Gallup organizacija tokiam vertinimui pritarė ir įteikė mums „The Great Workplace Award“ apdovanojimą už pastarųjų 7 metų veiklą.